Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir Bilene Sor Demişler

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında GreenRoaD tarafından paylaşıldı.

1. GreenRoaD

GreenRoaD Yeni Üye

Arkadaşlar herkese merhabalar bu foruma yeni üye oldum ve sizin yardımlarınız ile çok şey öğreneceğimi düşünüyorum.
    Çok profesyonel olmamakla beraber çokta amatör sayılmayacak kadar olta bakılçısıyım.
    Deniz balıkçılığını severek yapıyorum lakin tatlı su avcılığına çok merak sardım bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var 2 defa tatlı su avcılığı yaptım fakat 2 sindede eli boş döndüm eli boş dönmek önemli değil benim çünkü büyük bir huzur benim için balığa gitmek ama bilmemezlik kötü bişey bu sebeb ile sizlerin yardımı ile birşeyler öğrenmeyi düşünüyorum en azından tatlı su avcılığına giden istanbul çevresinde arkadaşlarla benide yanlarına alırlarsa sevinirim.Şimdiden tşk ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. onder

onder Aktif Üye

Ben de sizin gibi yeni yeni merak saldım tatlı su işine ve denizden daha dinlendirici olduğunu düşünmeye başladım. Çünkü bahar ayında kuşların mükemmel cıvıltıları eşliğinde at-çek yapması çok zevkli hem de tatlı su da. 3-5 ay sonra arabam olacak kısmetse ve yeni avlaklar keşfetmeyi düşünüyorum. Şimdiden google earth' e bakmaya başladım. Eğer yol üstü olursa sizi de alabilirim problem değil benim için.

4. GreenRoaD

GreenRoaD Yeni Üye

teşekkür ederim inş kısmet olur

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin