Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir bu eksikti Şimdi tam oldu Tekne ile balıkavımız!

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında forkill96 tarafından paylaşıldı.

1. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Herkese hayırlı akşamlar dilerim Bugun bir o kadar macera dolu ve bir o kadar komik balık avımı anlatmak istedim.

1gün önce karaköyde her zaman 20metre ılerıden geçen vapurların arasında 5 6 metre oteden gelen bir yat ile baştan aşşağıya ıslanmıştım. Faruk hoca aradı(sınıf edebıyat hocam) Burak balığa gidiyoruz dediğinde ilk defa pek balığa gidesim yoktu ki taaki Tekne lafını duyana kadar Uzun zamandır ilk defa bu kadar heyecanlanmıştım.
    Saat7de binecektik tekneye Faruk hoca saati 9a aldı ve 9gibi yola çıktık Tekne sahibi atilla abi mazot getirmemizi istemişti fakat 5ltlik pet şişeye mazot doldurmak yasakmış ve 3 4 yer gezdikden sonra bir benzinci benzin verdi

Sonunda tekneye varmıştık adımımı ilk attığımda aklıma gelen ilk şey çalışıp kendime bir tekne almak oldu o kadar güzeldiki bir anda unuttum balık tutmayı sadece Denizin dibine bakakaldım.[​IMG]
    Fotoğraftaki abi Oto tamircisi mithat abi Fakat bu avda tekne işinede el attı şimdi geliyoruz talihsizliklere
    Bu biz sırıtmam bir anda düştü :D:harika:[​IMG]

Halatları çözdük Kaptan Atilla abi teknenin arızalı oldugunu söyluyordu hep Bir an kendimi amerıkan fılmlerinde sanmıştım açıkçası Sayın yolcular güvenliğiniz için teknemiz açılamıyoruz Ama malesef böyle olmadı

Atilla abi resmen tekneye meydan okuyordu öyle bir azim vardıkı açtılar motoru vs herneyse tamir ettiler [​IMG]

oto tamircisi Mithat abim bugun tekne tamirciside oldu elinden herşey geliyordu daha sonra termosumuda tamir etti fakat yol ortasında sanırsam balatamı sıyırmış geri dönme kararı aldık
    Tamirden görüntüler :D[​IMG]

3 4 lt mazot hala duruyor Kaptan atilla abi başka bir tekneye götürdü bu resmen yattı üstü kapalı her turlu alanı var geniş 8metre aman yarabbi vahşi Burak iyice kudurmuştu 3lt mazotu bu teknee doldurduk ki teknenin asıl sahibi geldi ve bakıma götürecem demişti artık ne mazot kaldı ne heves... :D

Faruk hoca ve muhteşem tekne: [​IMG]

Yine tekne değiştirdik işin resmen özür diliyorum b.ku çıkmıştı Hocama hocam boşver gel arnavutköye rapala atalım demiştim bu sefer hoca benden çok istiyordu balık tutmak geçtik yeni tekneye[​IMG]

Emre abimin tavsiyesi üzerine sırtı yaptık Hoca ve mithat abi 4 5 defa istavrit çaparisi yaptı ve 10 15 adet balık aldık ve devam edıyorduk ki
    Oda ney Aslan gibi faruk hoca çapariyi yere atmış neredeyse bayılma moduna girmiş Gülsemmi ağlasam mı Aklıma direk Nuri abinin nuridenizin verdiği tavsiyeyi uygulatacaktım ki tavsiyeyi unutmuşum tabi hocayı sıkmak olmaz deyip geri döndük 3 4saat macera 15dakıka balık:D[​IMG]

Vakit ayırdığınız için Teşekkür ederim. sağlıcakla kalın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ocak 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. nuri özçelik

nuri özçelik Aktif Üye

ne macera ama :)

4. forkill96

forkill96 Aktif Üye

abi ya giderken termostan çay dökülmüş arabaya tabi bir baktım heryer buhar bir panik sonradan çaktım vallahi kıyıdan avlansam daha iyi olurmuş :D

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

:D çelebi dağıttın ortalığı.

6. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Abi valla allaha emanet açıldık:D 2seneden beri balık tutarım adam akıllı geçen bir günüm olmadı:D

7. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

.bana fazla yaklaşma ben sinirli biriyimdir özellikle karıştırırsan yandın :D

8. forkill96

forkill96 Aktif Üye

yahu öyle olsa keşke abi hem sen kızmazsın inşallah bana :Den son zeytınburnunda gece 2de 4 5 tane abi ile halay çekiyordum:D

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Olur böyle şeyler Burak,
    Herşey mükemmel olsa iş bitince unutulur giderdi.
    Bu haliyle çok daha uzun süre hatırlanacağı kesin. :)

10. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Şeref abim senle aynı fikirdeyim fakat her gittiğim avda böyle şeyler oluyor çok nadirde olsa düzgün avlar olunca aklımdan çıkmıyor :D

11. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tekneyle balık avın hayırlı olsun :)