Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir İstanbul Levreği

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abi,ellerin kolların dert görmesin.
Paşa çok yakışıklıymış.:)

Kardeşim,nasılsın?Samsun'da Levrek avların devam ediyor mu? Son aldığın Trofe Levreğinle beni çok mutlu etmiştin.Devamı gelsin inşallah.Kendine iyi bak...

sa®gozmehmet

Daimi Üye
Adı
Mehmet TEKİN
Cahit abim ellerine sağlık :) Gözlerinden ne kadar mutlu olduğun belli oluyor.Bu tablo yüzünden hiç eksik olmasın...Selamlar...

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Tebrikler sevgili Cahit,,paşa ki tam paşa ,,çok güzel görünüyor,,anlatımda da harika..:):)
güzel avlarının devamını dilerim...:)

Bülent,teşekkürler ediyorum.Sevgilerimi gönderiyorum.Avlarını heyecanla bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abim ellerine sağlık :) Gözlerinden ne kadar mutlu olduğun belli oluyor.Bu tablo yüzünden hiç eksik olmasın...Selamlar...

Sargoz'ların korkulu rüyası,teşekkürler ediyorum.Allah'ım sanada nasip etsin.Herşey gönlünce olsun.Sevgiler...

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Vedat amca sende çok güzelsin...İnan forumlarda bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az sayınız.Anlatım , paylaşım ve teknik olarak her türlü yanımızdasınız.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Saygılar sunuyorum.
Serdar,bu güzel yazını atlamışım.Önce özür diliyorum.Allah sizleride başımızdan eksik etmesin.Sağol değerli kardeşim...

landscape33

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Demek ki,neymiş?
Levrek için herkes bayramın 2. gününü bekliyormuş...
Çifte bayram yaşamıssınız
Tebrikler...

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
cahit bey tebrikler yenge hanımla oskar ödülü almış gibi mutlu görünüyorsunuz Allah daim etsin.