Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir konu hakkında yardım rica ediyorum ?

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Levrek@ tarafından paylaşıldı.

1. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

1.si Okuma Salına 4.20 3 Parça kamışım var halkalarını fuji halka ile degiştirmek istiyorum aslında yeni aldım ama , çabuk deforme oldugunu duyduğum için degiştirmek istiyorum ? Bu konuda bilgi verebilecek abilerimizden yardım istiyorum ?

2.si okuma ceymar 65 makine için yedek kafa mevcutmu mevcut isr nereden temin edebiliriö bunun içindr yardım rica ediyorum ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Yedek parçayı Üsküdar Cengiz balıkçılığa danışabilirbilrsiniz Kamış içinde sizi yönlendirirler tanıdık hesaplı yaptırıcak yer tavsiye ederler kesin .:harika:

4. onrayt

onrayt Aktif Üye

Hocam elin yatkınsa kendir değiştirebilirsin. İnternette bir iki video gördüm yapılmayacak iş değil :)

5. shimano

shimano Daimi Üye

Hocam astarı yuzunden pahalıya cıkar bence bu sevdadan vazgecın derım bu konuyla ılgılı forumda balıkoltası arkadasımızın yuzuk degısımı adı altında bır konusu vardı lakın forumda bır takım degısıklıklerden dolayı malesef resımler yok oldu ben vaktı zamanında yaptım yuzuk degısımını hatta kamıs sehbası yaptım sonra kamısın yuzuklerını degıstırdım ama sız degıstırmeyın derım dedıgım gıbı baya malıyetlı bır ıs olur sızın ıcın. bence her avdan sonra kamıs halkalarını ılık su ıle yıkayın bu sekılde bakımınızı yapıp kullanmaya devam edın derım ..

Son düzenleme: 23 Ağustos 2016
    Levrek@ ve gsozata bunu beğendi.
  6. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Bu işin başka kolay bir yolu yokmudur yani illa sadece ılık su bakımı ile devam mı etmeliyiz , her balık sonrası kamışla birlikte duşa girişimiz efsane oluyor yıllardır makine için cengiz balkçılık ile mi görüşeyim hiç gördünüz yada duydunuz mu yede kafa ile ilgili bir bilgi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

huseyind bunu beğendi.