Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir Öneri :) Fikirlerinizi Bekliyorum :)

Konu, 'Sohbet' kısmında Levrek@ tarafından paylaşıldı.

1. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Ben Dün Bir Olaya Şahit Oldum :) Biraz Komikti Gülüştük Ama Genede İyi Bir Deneyimdi.. :)

Karaköy Sportcity'e gıttım Teknotürk erkan abimizi görmeye aksam 17:30 saatlerinde ordanda kopruye gecıp balık denemesı yapıcaktım .. kendısını sordum tezgahtakı abımız gayrı ıhtıyarı bır sekılde neden sordunuz hayırdır dedı :) bende baliksevdam sitesinden tanısmaktayız gecerken ugramak ıstedım kendısı yok ama bızde balık sevdalısıyız dedı bızı gor :)

Bende Bununla Ilgılı Olarak Soyle Bırsey Tasarlamak Istedım .. Bir Kart Uyelık Kartı Gıbı Varmı Bılmıyorum Sembolık Rakamlı Uye Fotgraflı Isım Soyısım Ve Sıte Sembolu Ile Adının Yazdıgı ..

Ne İşe Yarayabilir .. Bu Kartla Ilgılı Olarak Sponsor Ayarlaması Yapılırsa Eger Örnek Verıyorum yine o balık marketınden 50 tl lik alısverıse %10 indirim saglanır .. yada buna benzer gelıstırılebılır bır sey soz konusu olabılır dıye dusundum nacızane bır fıkır ıyımı ettım kotumu ettım bılemedım ama sızden fıkırlerınızı beklemekteyım .. :) :harika: :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

iiSeyit,
    Böyle bir kart hiç düşünmedik.Açıkcası ihtiyaçta duymadık.Ama zaten birçok yer
    Balıksevdam üyelerine ekstra indirimler yapıyorlar.
    Dönem dönem Tshirt yaptırıyoruz.Bu Tshirt bizlerin sahillerde birbirimizi tanımamıza yarıyor.Son yapılan Tshirt gerçekten çok güzeldi.

4. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Ben Aranıza Yeni Katıldım Birol Abim .. Öylesine Bir Öneriydi Hani Düşünüldümü Diye Sadece Paylaşmak İstedim .. Keşke Yetişseydim Bende Alsaydım Tshrtü .. Ama Yetişemedik .. Kış İçin SwithTshrt Yaptırmayı Yada Kaban Polar Yaptırmayı Dusundunuz mu ?

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Böyle bir çalışmam vardı bir ara gündeme getirsekmi acaba. bilgilerinizi tamamlayın yönetimde onay ve izin verirse ben hallederim

6. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Nejat Abi Tam Kafamda tasarladıgım Şeyi Yapmıssın Böyle Bir Kart İçin Girişimlerde Bulunmakta Fada Var Aslında ..

7. hunter

hunter Daimi Üye

Arkadaşlar,

Bu kart uygulaması durumu ancak Organizasyonlarda kullanmamız anlamında çok güzel olacaktır.

Yapacağımız alışverişlerde kullanma amaçlı kullanalım önerisi herkese uymaya bilir,herkese ulaşamama durumu yaratır.

Şöyleki zaten alışveriş yaptığımız yerlerde ben Balıksevdam üyesiyim dediğinizde mutlaka indirim yapılıyor zaten,bu kartı geç farkedenler,ulaşamayanlar vs.gibi durumlar olacağından ve her zaman bu kartın yanınızda olmayabileceğinide düşünürsek geriye sadece Organizasyonlarda birbirimizle tanışırken kim kimdir konusunda herkese yardımcı olacaktır.

Daha önce sadece isimlerin yazılı olduğu düz bir kağıt üzerine yakalarımıza toplu iğne ile tutturuyorduk,tanışmalarımıza yardımcı oluyordu Organizasyonlarda.

Sevgili Nejat'ın örneğini sunduğu kart çok daha şık ve daha profosyonel hazırlanmış,Resimle birlikde de daha resmileştirilmiş.