Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir selam da benden tüm sevdalılara

Konu, 'Tanışalım' kısmında ondersoydinc tarafından paylaşıldı.

1. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Selamlar hepinize :eek: Her konuya bir cevap yazıp herşeye bir yorumda bulunuyoruz fakat kendimizi tanıtmayı unutmuşuz :D bugün gördüğüm birkaç konu sonrasında utanarak hemen bir merhaba mesajı ile şenlendireyim ortalığı dedim :D
    Genelde ''efendim bendeniz önder ile olan birlikteliğiniz önümüzdeki 3 saat boyunca devam edecek'' :D :D :D şeklinde anonslar ile tanıttım şimdiye kadar kendimi .. Anlıyacağınız odurki uzun bir dönem radyo programcılığı yaptım son döneme kadar, aynı zamanda 4 yıldır istanbul'da taksi şoförlüğü yapmaktayım. Taksi ve taşımacılık sektöründe birkaç dernek ve odanında içinde çeşitli görevlerde bulundum. Radyo olarak hem vizyontürk, star ve mavikaradeniz in sesi oldum bir dönem. Şimdilik maddi olarak getirisinden ziyade götürüsü olduğundan son çalıştığım kanalımızın frekansı kiraya verildiği için yapmıyorum.
    efendim ben deniz Önder Soydinç 80 yılı 1 MAYIS doğumlu, Evren paşaya inat yaşamaya çalışan yarı liberal tam demokrat bir kardeşinizim :D Ruhum solcu, cebim sağcıdır :D
    DENİZ ise tek sevdamızdır, GEZMİŞ soyadı olanlar başta olmak üzere tüm denizleri öylesine sevmişiz ki hem içindeki balıktan hem suyundaki tuzundan girmiş ruhumuzun her zerresine tüm iyot parçacıkları
    Bu forumda yazıyor ve birşeyler paylaşıyor olmamın tek nedeni de, birkaç üyenin aralarındaki dialogları uzun süre takip edip ve nasıl neşeli ve güzel insanların olduğunu görüp sonradan hemen siteye üye olmamla başladı.
    Diğer bazı sitelerdeki üyeliklerimide hemen iptal edip rapor vermeye de başladım zaten . :harika::harika::harika:
    Asıl merakım yaz döneminde dalışlar ve zıpkınla balık olmasına rağmen aynı zamanda da oltacılığıda asla ikinci plana atamıyorum, hafta sonu için biryerlere kaçarken kocaman çantamın içinde hem dalış takımları ve iki kamış mutlaka mevcut oluyor :D:D:D
    Şu dönemlerde ise genellikle emirgan-aşiyan tarafındaki avlaklara yöneliyoruz.
    Neyse bu uzun selamın ardından :D hepinize tekrar tekrar sevgiler saygılar.
    Denizlerin enginliği kadar ufkunuz geniş mutluluğunuz daim olsun.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

E'o zaman hoşgeldin Önder..

Pekçok ortak yönümüz var.Mesela,olta ve zıpkın gibi..:D

4. oktay16

oktay16 Moderatör

Hoşgeldin Önder, Yoksa sendemi balıkçısın.:D

5. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Haa unutmadan şu dönemde kullandığım kamış ve makineyi de not edeyim :D
    kamıştan oldukça memnunum ama bir bilene danışıp at-çek konusunda tavsiyesini almak gerekiyor.
    surf kamış : LineaEffe 4,20 Ac Casting
    makine : Okuma Zeon zn65 5 bilyalı
    misina : Sufix xl strong 0,33

Bir de shakespeare 3,00 kamışım var onda shakespeare makine var, onuda genellikle mırmır-ispari-kefal- ve benzeri beklemeli yemli takımlı avlarda kullanıyoruz genllikle yaz dönemi tabii.
    Dalışa gelinceeee :) çok güzel bir hediye olarak gelen apnea 90 lık zıpkınımdan ve uzun dönemdir kullandığım ucuza aldığım effesub iki parçalı kıyafetten çok memnunum.
    ooohh bir sürüde foto yükliym bari :D :D :D

6. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

hoşgeldiniz :D gecikmişinden :D

7. Tolga

Tolga Aktif Üye

Aramıza hoşgeldin Önder. Keyifli paylaşımlar dilerim ki zaten verdiğin raporlar oldukça keyifli .

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hoş geldin Önder, güzel bir özgeçmiş olmuş :p

9. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Yalnız baştan söyliym, yaz döneminde çok fotoğraf çekiyorum :D ayrı ayrı konular açıp dünyanın fotosunu yüklerim hiç utanmam haberiniz olsun :D Tekrar teşekkürler.. Karaköyde hakikaten çok sağlam balık alındı bu sabah bilginize

10. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Biraz geç oldu ama, hoşgeldin:D

11. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Hoşbulduk :D
    Hamdi abi senin şu kırmızı yağmurluk tulum varya :D acaip gözüm kaldı yarın öbürgün orası burası bi yere takılırsa sebebi benim gözlerimdir bilesin :p şimdiden özür dilerim :D hani o meşhur torik peşindeki videoda kafama takıldı o yağmurluk takım :D şundan bi tane alıym , sırt çantası ve çadırıda alıym :D çanakkale civarında kuytu bi yer bulup yaz sezonunu getirecek kadar balıkta tutarım nasıl olsa :D yer içerim tulumda sıcak tutar :D
    Cüneyt abi sende şu diğer konuda antares ve kombat'ı taktın aklıma sanırım ikinci bir surf ihtiyacı olmasa da kanıma girdi bir anda :D