Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bir soru soracaktım :) Bilenler gelebilir mi

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında mehmetozbakan tarafından paylaşıldı.

1. mehmetozbakan

mehmetozbakan Yeni Üye

Yaşım henüz küçük . Babam hevesli olduğum için bana bir olta aldı (kamış diyorlar) balık tutmaya gittik. İzmirliyiz o yüzden kıyıdan tutma şansımız var . Babam tutarken bunu bir yere taktırdı ve koparmak zorunda kaldık . Şuanda sadece misinası var . Buna nasıl iğne bağlayabilirim . Buradan resimli anlatabilirseniz ben yapabilirim diye düşünüyorum . Çok teşekkür ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Başlangıç için hazır bağlanmışlardan almanı öneririm.

Oltaların dibe takılması çok sıklıkla karşılaşılan bir durum.
    Bunu %100 önlemek mümkün olmasa bile azaltmak mümkün.
    Bunun için de avlandığın merayı tanıman gerekli.
    Eğer yakınlarda avlananlar varsa onları izleyerek başlayabilirsin bu işe.
    Oralarda kuracağın arkadaşlıklar sana bir çok bilgi edinmen konusunda da faydalı olacaktır.
    Başlıkta da yaşını küçük olduğundan bahsetmişsin. Bu durumda yanında yetişkinler olmadan balığa gitmen çok güvenli olmayabilir.

4. mehmetozbakan

mehmetozbakan Yeni Üye

Yorum için çok teşekkürler . Yalnız gitmiyorum zaten de izmiri az çok biliyorsunuzdur abi . İşte körfezde attık 2 kere falan . Yanımızda yakalayanlar oldu biz oltayı taktırmakla kaldık :) Kamışı nasıl hazırlayacağım ? Dediğim gibi sadece misina var üstünde başka birşey yok . :harika:

5. gökberk88

gökberk88 Yeni Üye

izmir de bu mevsimde ne olur bilmiyorum da çipura varsa eğer çipura takımı diye forumda arat çıkacaktır. gerekli düğümleride internette bulabilirsin videolarıda var fotoğraflı anlatımlarıda var :)

6. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Merhaba mehmet kardesim profil ayarlarinda eksiklik gordum bir el ativer bende senin gibi kucuk yaşta başladım bu hobiye gerci hobi denmez artik yasam tarzım oldu simdi gelelim soruna formu bir kurcala bak ne var ne yok sana direk link verebilirim ama buda işin kolayina kaçmak olur bak bakalim neler göreceksin ummadığın konularla karşılasacaksin belki sicak fırsatlar bolumunden kendine takim alrsin mesela ben bu siteye cupra avi teknikleri icin uye oldum ama simdi levrek pesindeyim bir tiyo vereyim sana modetorlerimizin yakasina yapis onlarda tecrubeler sakli mesela kalama nickli can abi sayesinde cok memnun oldugum spin takim kurdum simdi can abi sayesinde dundar abiden igne takimi alicam neyse kardeşim oltan hep ugurlu ve bereketli olsun....