Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir süre daha şeytanın çekeceği var....

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında lost_zombie tarafından paylaşıldı.

1. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Cuma gecesi avımızdan sonra sabah işe gittim, yolda ve iş yerinde bütün hayalim saat 20,00-21,00 gibi evde olup ertesi sabaha kadar tabiri caizse dana gibi uyumaktı.
    Ama kurtlar tam dökülmemişti, 36 saatlik uykusuzluk ağır basıyordu, haberler geldikçe, kurtlar dahada kıpraşıyordu, Tatar telefon açtı hacı bir balık var boğaz ete kesti dedi, biliyorum gece 17 parça balık aldık dedim , hacı ne onyedisi ne yirmi yedisi dedi, 70 küsür sarı kanat aldım bunların en az 15'i lüfer dedi, uyukumu o neki , kime lazım ki, :D Apo abiyi aradım abi dedim gece biz gidiyoruz sen geliyormusun tamam dedi saat 01'de çıkarız dedi.
    Gelmiş geçmiş en yalancı:D avcıyı aradım Engin'i gelemeyeceğini sabaha karşı Karaburu'na gideceğini söyledi, saka flurya meraklısıdır kendiside, bizlerde çok meraklıydık çok yakaladık çok besledik bilmediğimiz zamanlarda, ama yasak olduğunu öğrenince bıraktık ama bu üstad palavracı Engin abisiyle bu işi bırakmadılar. Neyse saat 22,00 gibi eve geldim baktım Bedirhan hala uyuyo çişe bile kalkmamış benim buzağım, tam tamına 13 saat uyumuş, benimde içim gidiyor uykuya iki lokma bişey yedim Bedir beni saat 1e çeyrek kala kaldır babacığım diye bitiremeden uyudum kaldım sonrasında kalktık Apo abimle buluştuk, epey yer gezdik ve rahat bulduğumuz İstinye iskeleye indik, köprüden aldığımız canlı yemlerimiz, Bedo'nunda takviyesiyle çoğaldı, balık yine güzeldi bu sefer çok karışık değildi hepsi sarıkanattı, Apo abim bir güzel lüferle süsledi kovasını, Bedo'nunda katılımıyla bizim skor iki tane lüferemsi sarıkanatla birlikte 13 oldu.
    Çöpler yine burda da yığındı oraya indiğimizde mıntıka temizliği yapıp, çöpleri toplayınca etraftakilerde bir girişimde bulundular , kovalarla su çektik yıkadık temizledik pakladık sonra keyifle devam ettik balığımıza.
    Şarjım bittiği için fazla resim çekemedim, videolarla mıntıka temizliğinide koyacaktım siteye birdahaki sefere inşallah, nasılsa bu balık bir iki hafta bitmez e zaten çöpler hep başrolde.
    Az resimli bol keyifli bir av darısı herkesin başına..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

tebrikler böyle şeytana can feda

4. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler Nejat abi, şeytan komaya girecek yakında. Bol trofeli avlar.

5. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

bırazda bıze kelsın sen gıt eve uyu bıraz abı

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Nejat
    Güzel av olmuş. Bu aralar yakalayamayanı dövüyorlar zaten. :)
    Balık güzel de uykusuzluk bozar adamı, her türlü hataya açık hale getirir.
    Aman dikkat :)

7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Şeytan ayrıntıda saklı aslında (canlı yemmm)
    Abandone oldu da komaya az kaldı esas iki aksamdır giremediğim merama girdimmi limit zorlamalı rapor gelecek.
    Uyudum uyandım gözümün önünde dişliler :)
    Bende dayak yememek için uyku muyku tanımadan dalıyorum alemlere..

8. öncü

öncü Aktif Üye

Tebrikler nejat abı şeytanın bacağını kopardın abi maşallah:)

9. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Şeytan,bu sabah yaprak ve daha küçüğünü tutanların/satanların bacaklarını
    kırıvermiş.
    Satanlar da tutanlar da şoktalar.
    Balık halinde tutup satana da tutandan alıp satana da çok ağır cezalar yazılmış Tarım Bakanlığından gelen memurlarca.
    Güzel sarıkanatlar.

10. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

İnşallah somut bişeyler yapılır can yakan cezalar kesilirde bişeye yarar yapılan hareket.

11. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Nejat abi tebrik ederim çok keyifli bir av olmuş malesef ben bu kadar balık tutamadım hiç acaba özel değil ise yeri söyleyebilir misin sanırım 3ıgnelı mantarlı cınekop lüfer takımı kullandın yem olarakda fleto istavrit? böyle avların devamını dilerim