Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BirazZpin

Yusuf34

Aktif Üye
Adı
Yusuf Subaşı
İşlerin büyüğü sizde, küçük işlere biz bakıyoruz :)
Gürcan hafta sonu Mustafa sen ve ben gece operasyon yapalım. Şu sıralar iyice etçi oldum surf ve tembelhane arasında gidip geliyorum. Doğrusu şükür iyide balık alıyoruz nasibimiz iyi. Spin malzemelerim arabada sürekli duruyor çıkarıp ta akşam deneme yapmıyorum:(( Mustafa'nın o kadar söylemesine rağmen. Beni bu hafta sonu tembelhaneden (yemli meram) çıkarıp zpine götürün:)))

Sağlıcakla kal....

gurcansap

Daimi Üye
Adı
Gürcan Sap
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gürcan hafta sonu Mustafa sen ve ben gece operasyon yapalım. Şu sıralar iyice etçi oldum surf ve tembelhane arasında gidip geliyorum. Doğrusu şükür iyide balık alıyoruz nasibimiz iyi. Spin malzemelerim arabada sürekli duruyor çıkarıp ta akşam deneme yapmıyorum:(( Mustafa'nın o kadar söylemesine rağmen. Beni bu hafta sonu tembelhaneden (yemli meram) çıkarıp zpine götürün:)))

Sağlıcakla kal....
Uygundur, inşallah diyelim :harika:

harbyteam

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
Gürcan abi maşallah :)
Zpinin keyfi bambaşka.
Çok şükür boğaz bütün nimetleri sunuyor bize.
Rastgelsin abi; )

ambrosia

Daimi Üye
Tebrikler Gürcan abi..her daim seni avda görmek güzel...

gurcansap

Daimi Üye
Adı
Gürcan Sap
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eveeet arkadaşlar. Bu zpin işi adamı bozuyor. Uykusuzluğa ya alışmalı ya da bu sevdadan vazgeçmeli :). Sizce hangisi?

Ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar.
Sana yetişmek mümkün mü Buluthan :)

Bu sabaha karşı yine 3 te yerimizi aldık. 2 tane kısmetimizmiş, verdi... sabahın ilk ışıklarıyla yine 200 gr kurşunla başladık çalışmaya. Sabah hızlı yaptı, boylar fena değil. Aşağıda kiler kısmetimize denk gelenler...

Ekli dosyalar