Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Birkaç hanos,birkaç mercan ve teknem

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında müthişaman tarafından paylaşıldı.

1. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Merhabalar,
    Geçen yaz sezonu başladığım tekne avlarını internet imkanları sebebi ile paylaşamamıştım.Bu sezon mümkün olduğu kadar aranıza tekneden avlarım ile katılmaya çalışacağım.
    Bu avımdan önceki bir avımda mamunlarla oldukça verimli bir taş mercanı avı gerçekleştirdim.Mercanlar iki köstekli dip oltamın iki iğnesini de boş bırakmamış,iştahları kabaran mercanlar mamunlara deli gibi saldırmışlardı.Araya ıstakaroz ve karagöz de eklediğim bu avımı fotoğraf makinesini tekneye taşımadığım için resimleyemedim.Teknenin taşınacak malzemesi bitmediği için unuttuğum pek çok malzeme oluyor.Yem varsa her daim her çeşit balık vadeden avlaklarımıza orkinoslar girmediği sürece oltada balık eksik olmuyor.
    Bu avıma çıktığım 11 temmuz sabahı yemim olmadığı için önce çapari ile yemlik balıklar yakalayıp bunları mercana çevirveyi hedefliyordum.Fakat denize geç çıktığım için kolyozlar kanala geri dönmüş,elimde bir istavrit ile mercan taşının tepesine çıkmıştım.Önce hanosların ziyaret ettiği oltama güzel iki mercan geldi.Hanosların talan ettiği istavritim de tükenince avımı bitirerek limana geri döndüm.
    Teknem

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Okyanusca

Okyanusca Aktif Üye

Sevgili dostum Emre,

Umarim tum hazirliklarini bitirirsin ve 4-4 luk avlarina cikma sansina erisirsin.Siftah baliklarin gayet guzel, teknen cok sik, hayirli olsun.

Yeni avlarini merakla bekleyecegim.

Kendine iyi bak.

Daima gonlundekine rast gelsin...

4. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Aksiyon ve kara arşınlamaktan ıssız maviliklere yolculuğun da önce kazasız belasız avlar sonra bol keyif ve bol balıklar dilerim Emre..
    Gönlünce güzel avlar yapıp bizimle paylaşagından eminim Dostum..
    Hep ve daima rastgele....

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Teknenle çok daha iyi avlar yapacağına hiç kuşkum yok Emre,
    Her zaman rastgelsin

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Yeni tekne hayırlı olsun abi, güzel av raporları okuyacaz senden, sanırım tek eksiğin iyi bir tekneydi o işte çözüldüğüne göre, raporlarını bekliyoruz:) Selamlar..

7. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Hayırlı olsun abi, tekne avlarında da başarılı avlarını bekliyoruz her zaman rastgelsin:)

8. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

emre abi hayırlı uğurlu olsun bereketiyle gelsin inşallah :) umarım kıyı sürütmelerine de renk gelir de bol bol özlediğim avın raporlarına kavuşurum

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun Emre, güzel avlar nasip olsun :)

10. m1976k

m1976k Aktif Üye

emre kardeşim evvela hayırlı uğurlu olsun ama senden özellikle levrek raporu bekliyoruz dön gayri yeşil sahalara...

11. Burak Karadeniz

Burak Karadeniz Aktif Üye

Emrecim yeni teknen ile inşallah güzel avlar yapman nasip olur.Bende senden güzel sinarit raporları beklentisi içinde olacağım.Sevgilerimle.