Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Birkaç hanos,birkaç mercan ve teknem

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Sevgili dostum Emre,

Umarim tum hazirliklarini bitirirsin ve 4-4 luk avlarina cikma sansina erisirsin.Siftah baliklarin gayet guzel, teknen cok sik, hayirli olsun.

Yeni avlarini merakla bekleyecegim.

Kendine iyi bak.

Daima gonlundekine rast gelsin...
Sevgili Hüseyin,memleketten uzakta bizlerle paylaştığın güzel raporlarının devamını diliyorum.
Teşekkür ediyorum.:)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Aksiyon ve kara arşınlamaktan ıssız maviliklere yolculuğun da önce kazasız belasız avlar sonra bol keyif ve bol balıklar dilerim Emre..
Gönlünce güzel avlar yapıp bizimle paylaşagından eminim Dostum..
Hep ve daima rastgele....
Hepsinin av zevki farklı ve güzel.Tekneden avlarımda en sevdiğim teknik yemli dip oltası.Aşağılardan ne geleceği hiç belli olmuyor.
Tabii kıyı sürütmelerinin yeri de başka...
Teşekkürler Fatih.
Avlarını bekliyor olacağım.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Yeni tekne hayırlı olsun abi, güzel av raporları okuyacaz senden, sanırım tek eksiğin iyi bir tekneydi o işte çözüldüğüne göre, raporlarını bekliyoruz:) Selamlar..
Teşekkür ediyorum sevgili Oktay.
Teknem de ortalama,bizim meralara uygun bir tekne.:)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Emrecim yeni teknen ile inşallah güzel avlar yapman nasip olur.Bende senden güzel sinarit raporları beklentisi içinde olacağım.Sevgilerimle.
Teşekkür ediyorum sevgili Burak Abi.
Geçen ve önceki sezon sinaritin ve uzun oltanın incelikleriyle ilgili bilgi sahibi olmaya çalıştım ve tecrübelerimi artırdım.Bu sezon irileriyle uzun oltada tanışmayı ümit ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla....
Selamlar...:)