Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

biz balık avcıları çalkantılı havayı severiz.....

Konu, 'Genel Konular' kısmında löngöz tarafından paylaşıldı.

1. löngöz

löngöz Daimi Üye

evet arkadaşlar hafif fırtınalı ve çalkantılı hava bizlerin vazgeçilmezidir..
    bu konuda nereden çıktı diyebilrsiniz...gözlemliyorumki bizim limanda (balık sevdam) mithiş bir durgunluk var....
    bu formda tanıdığım çok güzel insanlar var mithiş yaratıcı olduklarını biliyorum...
    bu belli yaş grubuna gelmiş form üyelerimizin birbirlerinede çok değer verdiğini bilyorum,,
    acaba herkes birbirindenmi bekliyor...
    yöneticilerimiz ve sevgili Hamdi bu yazıyı olgun karşılayacaklarını biliyorum...
    derimki kırgınlık alınganlık yapmadan ;formun ilk açıldığı günler gibi karşılıklı yazışıp espiriler üretelim...
    konularda aynı beylik cümleler yerine daha yaratıcı cümleler yapalım...
    ayrıca formumuza kırgın dargın olanlar varsa onları tekrar kazanalım...

Evet arkadaşlar durgun deniz bitti,, şimdi av zamanı..çalkantılı ve rüzgarlı deniz av için ideal...fırtınayıda sevmeyiz ..ve istemeyiz...
    söylediklerimin doğru anlaşılacağından eminim,,,sevdiğim tüm form arkadaşlarımdan eski canlılığı bekliyorum...
    saygılar..:):)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Abi bence forum gün geçtikçe daha iyi olacak ama önce balık tutmamız şart:)

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bülent abi, şu an düğün nedeniyle bir kaç gün siteye giremiyeceğim...

Ben şahsen bir durgunluk olduğunu hissetmiyorum, aksine yeni arkadaşlarımız gelmekte.

Selahattin'in dediği gibi balıksızlığın vermiş olduğu bir durgunluk var...

Küskün dediğin arkadaşlar var ise nedenini bilmediğimiz bir küskünlüktür. Beni tanıyan arkadaşlarım bilir, ben kin güden bir insan değilim.

Sorun değil çözüm üretmek isteyen bir insanım...

Burada herkese kapımız açık.

5. hunter

hunter Daimi Üye

Küskünlük olmaz,gönüller bir olsun,rivarlar balık dolsun. :)

Önümüzdeki günlerde ben bir ''Eşkina organizasyonu'' açıyımda biraz heyecan gelsin herkese. :D

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Burda herkez ortak bir paydada buluştuğu için, hiç kimsenin birbirine darılmaya kırılmaya hakkı yok diye düşünüyorum, Şöyle bir durum varki, yazarak iletişim kurduğumuz için ne kadar birbirimize faydamız olsada, yalnış anlaşılma olayımız bir o kadarda yüksek, uzun zamandan beri üye olan arkadaşlar zaten birbirlerini tanıdıkları için yalnış anlaşılmaya mahel verilmiyor, din, siyaset, ahlak gibi durumlar konu haline getirilmediği sürece hepimizin ortak noktası belli... bencede tek sorun zaman itibari ile balık raporlarının eksikliği... Gelen raporlara karşı yorumlarımızıda dikkatli yapmak herşeyden önemlisi bana göre, çok ciddi üstadlar var aramızda küstürmemek lazım.....

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bak bu güzel haber :)

8. löngöz

löngöz Daimi Üye

sevgili oktay; seninde söylediğin gibi balık raporlarının eksikliği böyle düşünmeye sevketti,,
    aslında benim geçen hafta herkese bir süprizim olacaktı,,çok güzel bir rapor yazmayı planlıyordum...çünkü gökova körfezinde 3 günlük yatılı balık avı yaptık,,üç gece teknede yattık,,jig de yaptık,sırtıda yaptık,,bol bol mercan da tuttuk,,1kğ luk tragonyalar,,3 kğ luk balon balıkları,sırtıdan ıskarmozlar yakaladık,,geceleri tuttuğumuz balıkları,;koylarda topladığımız otlarıda bir güzel yedik...
    ben ne yaptım dersiniz emektar kamerayı izmirde unuttum,,cep kamarasıda bozuk,,bir arkadaşın cep kamarası var ,,oda su dolu kovaya düştü...
    anlıyacağınız hiç bir görüntü yok...
    bende sanırım bu yazamadığım raporun hırçınlığı var.....:cool::cool:
    çok başarılı ,tam amatör sevgisi ile dolu bu formdaki arkadaşlarımızın raporlarını sabırsızlıkla bekliyorum......:):)

9. oktay16

oktay16 Moderatör

Hem doğayla içiçe, hemde balığın bol olduğu üç günün nasıl geçeceğini tahmin edebiliyorum bülent abicim, senin yerinde olmayı inan çok isterdim, Ama aksilik buya bir yerlerde bişeyler eksik kalıyor işte:) o anları bizede yaşatmanı çok isterdim. Sağlık olsun, senden çok daha güzel raporlar okuycaz burda. selamlar abi....

10. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

mayıs başı uygundur Mustafa abii ;) ondan sonrada molla köy yaparız ..

11. Volkan

Volkan Daimi Üye

Sen kamerayı evde unut, güzelim 3 günü pas geç, sonra da çalkantılı deniz de :D:D:D