Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BİZİMLE BALIK TUTAR MISINIZ? Etkinliği ile ilgili Final ve Sonuçların Duyurusu

Konu, 'Duyurular' kısmında Hamdi tarafından paylaşıldı.

1. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Değerli arkadaşlarım,

Sizlere BURLA A.Ş./ Yamaha Marine Departmanının Etkinlik için final sonrası hazırlamış olduğu duyuruyu sizler ile paylaşıyorum. Ben de öncelikle Şahsım adına çok teşekkür ederim.

Haydi Balığa..!! Rastgele..
    :harika:

Değerli Amatör Balıkçılarımız;

Bir çoğunuzun ilk konuşulmaya başlandığı andan itibaren, yakinen takip ettiğiniz, detayları ortaya çıktıkça, sahiplenip, destek verdiğiniz; “ BİZİMLE BALIK TUTAR MISINIZ ?” etkinliği, dün (12 Nisan 2015) çok güzel bir havada gerçekleştirilen, ikinci ve final etabı ile sona erdi.

Daha önce, bir çok farklı konularda sosyal sorumluluk projesini bizzat hayata geçiren ya da var olanlara destek veren, BURLA A.Ş. / YAMAHA Marine Departmanını temsilen bizler; bizler için çok yeni ve farklı olan bu projenin planlanıp, hayata geçirilmesi açısından gerçekten çok hassas ve titiz davrandık.

Konuyu bilen, daha önce benzer etkinlikleri ya da projeleri hayata geçiren kişi ve firma ve kurumlar ile bu “ hayalimizi” paylaştık ve onlarında destek ve bizzat katılımları ile, herkesin beğenisini kazandığını düşündüğümüz bu etkinliği gerçekleştirdik.

Şimdi, yarışma sonuçlarına geçmeden, bize ve projemize inanan, güven, moral ve destek veren çözüm ve yol arkadaşlarımıza, çok değerli siz amatör balık tutkunlarına ve sevdalılarına, huzurunuzda bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

a. Daha önce, gerek ulusal ve gerekse uluslararası ses getiren ve başarı ile icra edilen etkinliklerin proje mimarı ve uygulayıcısı olup, bizim projemizin de kusursuz ve başarı ile hayata geçirilmesine özveri ve inançla destek veren; “DSM EVENTS” firması yetkilileri ile görevlilerine,

b. Geçmişinde amatör balıkçılık konusunda ciddi deneyim ve başarıları olan, bizim projemizin de başından sonuna planlayıcısı, koordinatörü ve supervisör konumundaki, güzel insan ve dost kişi “Sayın Hamdi TEKBIYIK” ’a,

c. Sahip olduğu alt yapı, geniş malzeme, araç gereç ve giysi anlamında balıkçılık konusunda, bilinen en büyük ve köklü firma konumundaki “ KISIK BALIKÇILIK” firmasına,

d. Gerek yapmayı planladığımız etkinliğin duyurusunu, gerek yapılacak olan başvuruları ve yine projemiz ile ilgili tüm detayları sizlerle elektronik ortamda paylaşmak amacıyla, “ www.bizimlebaliktutarmisiniz.com” sitemizi hiçbir maddi beklenti içerisinde olmadan hayata geçiren, “SOLAKOĞLU NET” firması yetkililerine,

e. Projemizi ilk paylaştığımız andan itibaren, hiç sorgulamadan “ Tekne Sponsoru” olarak katılmaya kabul eden ve sonuna kadar bu heyecanımızı paylaşan “ SAFTER TEKNE SANAYİ“ firması üst yönetimine,

f. Sadece sektör haberlerini paylaşan bir dergi olmanın ötesinde, bizim bu sosyal sorumluluk projemizi de başından itibaren sahiplenen ve medya sponsorumuz olan “ MOTORBOAT” dergisi yönetimine,

g. Yarışmada ihtiyaç duyulan canlı yem tedariki konusunda bizlere destek olan “GENBA” firması yetkililerine,

h. Türkiye’nin “ Denizde Arama – Kurtarma” konusundaki ilk ve tek gerçek STK’si konumunda olup, geçmişte olduğu gibi, bu sosyal sorumluluk projesinde de yanımızda olan, özellikle tekne ile yapılan balık tutma yarışmasında bize kortej ve refakat görevinde bulunan “ Denizciler Dayanışma Derneği – DAK/SAR” yönetim ve görevlilerine,

i. Hiçbir ücret almadan ve maddi talepte bulunmadan, projemize katkıda bulunan ve yarışmaların tam bir şeffaflık ve adalet duygusu ile gerçekleşmesinde çok önemli katkıları bulunan “ Yarışma Hakemlerimize”,

j. Yarışma ile ilgili olarak, gerek tahsis ettiği harika teknesi “ TOSUN PAŞA” için, gerekse sahip olduğu balıkçılık ve tekne kaptanlığı ile bizlere sürekli destek ve cesaret veren , “ KÖKSAL - TUR” firması sahibi, Sayın Göksal TOSUN”a,

k. Yarışma esnasında giyilen çok özel tasarım ve imalata sahip kıyafetlerin tasarım ve imalatında bulunan “ ZETEKS” firması yetkililerine,

l. Etkinliğimiz ile ilgili görsel malzemelerin hazırlanmasında ciddi emek ve mesai harcayan, bizleri yüreklendiren; “UTİ REKLAM , TEKİN OZALİT ve LANYARD-İSTANBUL “ firmaları yetkililerine,

m. Her iki yarışmada da, hazırladıkları leziz yiyecekler ile bizlere moral veren “ ELMA CATERING “ firması yetkililerine,

n. Sosyal Medya Sorumlumuz, “ Sayın Merve GERGER” e,

o. Final etabında bizzat gelerek, yarışmayı kayda alan ve bilahare milyonlarla paylaşan “ NTV SPORT” kanalı temsilcilerine,

p. Bu etkinlik ile ilgili olarak, karşımızda değil, yanımızda olan tüm resmi kurum ve kuruluşlara,

Bizleri, başından itibaren dinledikleri, destekledikleri ve yüreklendirip, en iyi şekilde hayata geçirilmesini sağladıkları için, çok ama çok teşekkür ederiz.

Yarışmanın finalinde, resmi kurum temsilcilerinin de kontrolünde yapılan tartı ve buna dayalı puanlamalar neticesinde aşağıda belirtilen sıralama elde edilmiştir.;

1. Battal Kocaoğlu

2. Arif Kaygusuz

3. Özhan Ateş

4. Güven Demiralp

5. Hakan Umar

6. Mehmet Erdem

Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar ile organizasyonda görev alanlara, bu günün anısına hazırlanmış olan özel sertifikaları dağıtıldıktan sonra, aylardır sabırla ve merakla beklenen büyük ödüllerin verilmesi ile ilgili törene geçilmiştir.

Sürpriz bir şekilde, açıklaması son güne bırakılan 4 – 5 – 6’ncı sırayı alan arkadaşlarımızın hediyeleri, Kısık Balıkçılık firması tarafından kendilerine takdim edilmiştir.

İlk üç sırayı alan başarılı yarışmacılarımızla ilgili olarak;

A . Üçüncülük Ödülü olarak açıklanan; bir adet “ SILVER MARINE” marka, 2,75 mt. boyundaki şişme tip bot, Yamaha Marine Departmanı Servis müdürümüz Sayın Nuri ONAY tarafından, bu dereceyi alan Sayın Özhan ATEŞ’e,

B . Ikincilik Ödülü olarak açıklanan; bir adet “ YAMAX” marka, 3,30 mt. boyundaki şişme tip bot, Yamaha Marine Departmanı Pazarlama ve Satış Müdürümüz Sayın Orhun ŞENTÜRK tarafından, bu dereceyi alan Sayın Arif KAYGUSUZ’a,

C . Birincilik ödülü olarak açıklanan; “ SAFTER 3,50 mt. boyundaki fiberglas tekne ile YAMAHA F6CMHS modeli Dıştan Takma motor” ise, Yamaha Marine Departmanı Müdürümüz Sayın Yavuz SİPAHi tarafından, bu dereceyi alan Sayın Battal Kocaoğlu’na, takdim edilmiştir.

Bu bizim için ilk deneyimdi. Ancak, inanıyoruz ki, sizlerin desteği ve teşviki ile bu etkinliği sürekli ve geleneksel hale getirir, bu sayede, on binlerin sürdürdüğü bu amatör balıkçılık hobisini, sevdasını hem sıcak ve hem de gündemde tutmaya, azda olsa katkıda bulunuruz.

Denizi ve içindeki tüm canlıları koruma ve kollama bilinci ile, sizlere bol ve keyifli balık avlamalar diliyoruz.

Saygılarımızla.

BURLA A.Ş./ Yamaha Marine Departmanı

11046464_955396911171374_3562797709230027657_n.jpg

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sedatsabotic

sedatsabotic Aktif Üye

bu büyük ve güzel organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.başarılarının devamını dilerim

SERDAR-78, humar ve Hamdi bunu beğendi.
  4. hunter

hunter Daimi Üye

Bende şahsım adına Amatör ruhlara bu imkanı sunduğunuz için ve guzel hediyeleri yine Amatör ruhlara dağıttığıniz için çok teşekkür ederim.

Bir teşekkürü de Bakiksevdam yönetimi ve sevgili Hamdi'ye.

Tüm emeği geçenlerede teşekkür ederim.

SERDAR-78, Ümit, humar ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. sedatsabotic

sedatsabotic Aktif Üye

ben ve eşim adına mustafa beyin yazdıklarına katılıyorum ve teşekkür ediyorum oh bea

SERDAR-78, Ümit, hunter ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. humar

humar Aktif Üye

Bende kendi adıma Sedat abiye ve Mustafa abinin dediklerine katılıyorum ve çok teşekkür ediyorum :)

SERDAR-78, Ümit, hunter ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. sedatsabotic

sedatsabotic Aktif Üye

vay benim taktiği kaptın:)

SERDAR-78, Ümit ve Hamdi bunu beğendi.
  8. humar

humar Aktif Üye

Bende biri yazsada alıntı yapsam diye bekledim. Sen önce davranmışsın abi :)

SERDAR-78, Hamdi ve sedatsabotic bunu beğendi.
  9. sedatsabotic

sedatsabotic Aktif Üye

ya sen kelimeleri doğru kuruyorsun ben onu pek beceremiyorum o kadar güzel organizasyon olduki ifade edecek kelime bulamıyorum sonra hata yapıyorum

SERDAR-78, hunter ve Hamdi bunu beğendi.
  10. humar

humar Aktif Üye

organizasyonu tarif edecek kelime bulmak zor gerçekten çok keyifli bir organizasyondu..

SERDAR-78, hunter, Hamdi ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  11. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

çok keyif ve zevk aldığım bir yarışmaydı..
    böyle elit ve güzel platformun bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum
    emeği geçen başta @Hamdi abi ve hakem heyetine özellikle @hunter mustafa abime ve sevgili kardeşim @Selahattin
    YAMAHA marine
    BURLA A.Ş
    KISIK BALIKÇILIK
    DAK-SAR"A ve katılımcılara adını sayamadığım herkeze ve
    bu tür organizasyonların devamını diler büyük bir Aile olan BALIKSEVDAM'A GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER EDERİM

SERDAR-78, Ümit, hunter ve 4 kişi daha bunu beğendi.