Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BlackBerry 9780 S.O.S

Konu, 'Genel Konular' kısmında Asi ve mavi tarafından paylaşıldı.

1. Asi ve mavi

Asi ve mavi Daimi Üye

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere bir sorum olacak. Umarım cevabı birilerinde vardır, çünkü gerçekten aramaktan yoruldum. :)

Birkaç aylık BlackBerry 9780 kullanıcısıyım. Hemen hemen sahip olduğu özelliklerinden ve kullanışlığından çok memnunum. Bana göre tek ve en önemli eksikliği radyo oynatıcısının bulunmaması. Blacberry forumlarında aramalar yaptığımda genel bir radyo sağlayıcısının yerine belirli linklerle ''x radyosu için bu linki indirin, y radyosunu buradan dinleyebilirsiniz'' şeklinde açıklamalar okudum. Yanlışta anlamış olabilirim ama acaba bu radyo istasyonlarının uyguladığı birşey mi? Bir program kurulsa ve ben istediğim radyoyu internet üzerinden dinlesem, güzel olmaz mı? Var mıdır böyle bir imkân? Bu konuda bildikleriniz varsa ve paylaşırsanız çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. umooth

umooth Aktif Üye

App World'de TuneIn Radio diye aratırsan istediğin programı bulursun. Müthiş bir radyo programıdır ;)

4. Asi ve mavi

Asi ve mavi Daimi Üye

Bahsettiğiniz gibi yaptım, free 382KB adı altında download edebileceğim bir program çıktı. Altında ise şöyle bir açıklama:

Uygulama wifi ya da hücresel veri bağlantısı gerektirir. Bıs-B ve BES bağlantıları desteklenmemektedir.

Şimdi sormak istediğim şu, benim 1 GB internet paketim var ve Bbm, Whatsapp, facebook, twitter gibi sosyal paylaşım siteleri haricinde video, film izleme gibi işlerim olmuyor. Hal böyleyken ay içinde kullandığım programlar 1 GB olan kotamın çok küçük bir kısmını kapsıyor. Radyoyu sabahları bir saatlik bir haber programını dinlemek için istediğimden, gün içinde başkaca kullanmayacağım. Bu uygulama sizce kotamda nasıl bir değişiklik yapar? Ayrıca bahsedilen program free diyor, bu programın indirilmesi için mi yoksa dinlenmesi için mi? (Hoş dinlemesi için olsa wifi neden gereksin, işte cahillik böyle birşey :) )

Of çok mu soru sordum???

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Eylül 2011
  5. umooth

umooth Aktif Üye

Hayır çok soru sormadın :)
    Günde 1 saatlik radyo dinlemek sana kotanı aştırmaz.Radyo, bir saatte yaklaşık 20mb kadar veri indiriyor. Hesabını sen yap. Radyo programının indirmesi ücretsiz, kullanım ücretlendirmesini gsm şebekesi yapıyor. Yani senin kotandan gidecek. başka soru var mı :)

6. Asi ve mavi

Asi ve mavi Daimi Üye

E supermiş o zaman. Çok teşekkür ederim umooth :)

7. levrekci

levrekci Üye

eski bir bb kullanıcısı olarak,
    iphone alın ve rahat edin derim;)

8. tolga1903

tolga1903 Üye

bende eski bir elmaci olarak Android sistemli bir tel alin basiniz hic bir sekil agrimasin derim

9. umooth

umooth Aktif Üye

hem bb hem de iphone kullanıcısı olarak her ikisinden de vazgeçemem gibi. bb maillerde ve yazışmalarda çok rahat. iphone ise uçsuz bucaksız applicationları müthiş kolaylık ve eğlence sağlıyor. ama tek seçeneğim olsa iphone derdim :)

10. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Ben olmazsa olmaz bir Apple kullanıcısı olarak (hem mesleki hem kişisel)Kesinlikle elmalı telefon tavsiye etmiyorum alınız bir galaxy tablet olayı kökünden bitirin derim.

11. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

hep reklam kokan hareketler bunlar :D alcatel wan touch waww neyinize yetmiyo :D yada gh 788 bulun kapaklı :D