Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boat show için davetiye

Konu, 'Hobiler' kısmında ToprağınSesi tarafından paylaşıldı.

1. ToprağınSesi

ToprağınSesi Aktif Üye

Herkese selamlar. Malum şu anda bir çoğumuzun ilgi alanında olan Boat Show 2014 fuarı var. Ve giriş ücretleri de hayli pahalı. ( hafta îçi 32 tl hafta sonu 40 tl)
    konuyu araştırırken fuara katılan firmalardan
    Deniz Dükkanı'nın ücretsiz davetiye yolladığını öğrendim.Bir deneyeyim dedim ve gerekli işlemleri yapıp siteye üye olup siparişimi verdim.
    DenizDukkani.com - Yat, Yelken ve Tekne Malzemeleri, Balık Malzemeleri, Deniz Motoru, Şişme Bot, Her Çeşit Deniz Malzemesi
    Ayrıntılı olarak bilgi var yine de kısacık anlatayım. Davetiyeyi satın alınan ürün gibi seçip ücret yollama seçeneği de "havale" olarak seçiyorsunuz. kî fiyat seçeneği zaten sıfır.
    ve davetiyeniz yırtiçi kargoyla geliyor. Dün ofisten erken çıktığım için kağıt bırakmışlar az sonra davetiyemi alıp hemen gidiyorum. Böylesi bir hizmet için elbette Deniz Dükkanı ilgilerine teşekkür ediyorum. Belki başka firmalarda vardır davetiye veren bilmiyorum ama ben ilgilenen dostlar olursa bir haber vereyim dedim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Elixer

Elixer Aktif Üye Gold Üye

Bilgi için teşekkürler. Tam aradığım şey ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Elixer

Elixer Aktif Üye Gold Üye

Şimdi baktım. Bilet tükenmiş

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Yacht yada motor boat dergisi alın onlarda davetiye olması lazım.Bayadır almadığımdan şuan ki dergiler davetiye veriyormu bilmiyorum ama pendikte olana hep onlar sayesinde gitmiştim bilginiz olsun.