Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bodrum levrek,lüfer ve kalamar avları

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında muratcool tarafından paylaşıldı.

1. muratcool

muratcool Aktif Üye

son aylarda yaptığımız avlardan yine toplu fotoğraflar...fotoğrafların hepsini koymadım çünkü içlerinde çok küçük balıklar,ispendekler vs vardı ...limit altı balıkları yine saldım...bazı sayfalarada yayınladığım fotoğraflar mera gizlliği açısından üzerinde oynandığım için olumsuz tepkiler aldı...evet bende hoşlanmıyorum fotoğraflarda oynama yapmaktan ama bodrum küçük yer adamlar meraları fotoğraflardaki taşlardan ağaçlardan tanıyıp katliam yapıyorlar...inanın sayın abilerim,arkadaşlarım öyle meralar varki hep ispendek 1 günde 16 tane levrek yakaladık 9 tanesini ben 6 tanesini arkadaşım geri saldı,sadece bir tanesi limit üstüydü,o yüzden gönül rahatlığıyla fotoğraf çekip yayınlıyamıyoruz sizlerdende şimdiden fotoğraflar için özür diliyorum...bu fotoğraftakilerdende salınanlar oldu küçük olanlar salındı videolarıda var onlarıda yayınlıycam...hepimize rastgele

korayb3406, Hamdi, vetburak35 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Maşallah hocam bol avlar dilerim mera en büyük sıkıntı aman kimseler duymasın ustad benim merak ettiğim bu hem kalamar hem levrek sahtesi bir markası var mı gökkuşağı tarz olanın yoksa kendiniz mi yaptınız. Bende güvercinlik de at çek yapıyorum denemek isterim. Tekrar tebrikler keşke herkes duyarlı olsa sizin gibi.

4. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Keşke raporu toplu değilde gün gün açsanız... Böyle hazımsızlık yapıyor moralim bozuluyor :) Şaka bir yana güzel avlar çıkarmışsınız... Özellikle de kalamarlar iştahımı kabarttı.. Tebrikler...

5. eylmz

eylmz Daimi Üye

tebrik ederim küçük balık yoksa büyükte yok :) saldıgıgınız her balık buyuyup oltanızı ziyaret eder inşallah

6. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Murat'ın kullandığı sahte Kalamar için yapılmış gagalı sahte olabilir. Sana sahte önerecektir ama normal sahteleri de kalamar sahtesine dönüştürebilirsin. İlgileniyorsan bunun ile ilgili fotoğraf koyarım yarın... Olmadı senin için bir videoda çekeriz :)

7. muratcool

muratcool Aktif Üye

teşekkürler sahtenin ismi Yo Zuri Crystal Minnow Egi 110 mm ayrıca 90 mm olanıda var ortasındaki kanca avcı balıklar için tasarlanmış güzel bir sahte o gün bu sahteye iki levrek vurdu sanırım biri arkadan saldırdı ama öteki göbekten saldırdığı için zokayı yutmuş iki yıldır kullanıyorum 1 defa levrek aldı güzel bir sırtı fosforu çok güçlü

8. muratcool

muratcool Aktif Üye

teşekkürler Abdullah abi ben fazla çekim yapamıyorum ama bikaç saat önce avdan geldim elimde güzel bir fotoğraf var yarın yayınlarım abi :) ama senin moralini bozmak için değil :) hepimize rastgele

9. muratcool

muratcool Aktif Üye

evet ustam küçük balığı almamak ve aldırmamak için elimden geleni yapıyorum ama bazen iğneyi yutanlar oluyor onu mecbur alıyoruz...ustam kalbin temizmiş şimdi baktım fotoğraf saatine sen bu mesajı yazdıktan 1 saat sonra almışım balığı yarın yayınlıycam :)

10. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Abdullah abi sende olmasan bize bunları kim gösterecek çok mennun olurum kısa bir video hiç fena olmaz. Murat bey, sahte bilgisi için teşekkür ederim çantaya bir tane katmak lazım.

11. ADİL AYKOL

ADİL AYKOL Aktif Üye

Tebrikler güzel avlar yapmışsın bunları tek tek hikayesi ile açsan biz balığa gidemeyenlerde sindire sindire okusak ve roman tarzında yaşasak daha hoş olurdu Trofeli avlar dilerim