Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bodrum Spin Avı Yarışması

Tebrikler,çok güzel bi organizasyon olmuş. Keşke haberim olsaydi bende katılmak isterdim.ben gökova körfezinin içinde akbük veya ören civarlarında daha çok lrf ile avlanıyor um, kısmet olursa bi sonrakine(yada arada organizasyon yaparsanız) katılmak isterim.iyi akşamlar.

ahmet10

Daimi Üye
Adı
Ahmet
Tebrikler güzel organizasyon emeği geçenlerede teşekkürler.

maydo

Yeni Üye
Adı
Hakan K.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok güzel bir organizasyon oldu. Amatör bir ruh, takım çalışması ile profesyonel bir yarışma ortaya çıkardınız hepinizi teker, teker kutluyorum. Daha da önemlisi Bodrumda sayenizde gittikçe birbirini tanıyan organize olan spin disiplinine gönül vermiş topluluk oluştu. Emeği geçen herkeze çok teşekkürler.....

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler,çok güzel bi organizasyon olmuş. Keşke haberim olsaydi bende katılmak isterdim.ben gökova körfezinin içinde akbük veya ören civarlarında daha çok lrf ile avlanıyor um, kısmet olursa bi sonrakine(yada arada organizasyon yaparsanız) katılmak isterim.iyi akşamlar.
Devrim bey yarışmayı ilk yapacağımız için küçük ölçekli yapalım dedik o yüzden fazla reklamını yapmadık, umarım seneye görüşürüz.

Saygı ve sevgiler...

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok güzel bir organizasyon oldu. Amatör bir ruh, takım çalışması ile profesyonel bir yarışma ortaya çıkardınız hepinizi teker, teker kutluyorum. Daha da önemlisi Bodrumda sayenizde gittikçe birbirini tanıyan organize olan spin disiplinine gönül vermiş topluluk oluştu. Emeği geçen herkeze çok teşekkürler.....
Hakan bey umarım hep bu şekilde devam eder, şahsım adına size teşekkür ederim, rastgele...

B

BS Okuru

Misafir
Ali bey sizi ve katılan herkesi tebrik ederim, umarım organizasyonun yoğunluğunu ve kıymetini fark edecek sponsorlar ile seneye daha da güzel bir organizasyona imza atarsınız.