Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boğaz Anadolu Yakası

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında sessizdenizci tarafından paylaşıldı.

1. sessizdenizci

sessizdenizci Daimi Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Boğaz Anadolu yakası (Üsküdar - Kandilli arası) akşam üzere 17:00 - 20:00 arası verim nasıl? İşten güçten zar zor fırsat buluyorum, şartları zorlayıp gitmeye değer mi?

Hepinize rast gele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Değer tabi oltası suda olana balık var bu aralar.

4. senihcan

senihcan Daimi Üye

Kandilliden kurşun arkası rapala çalışın hocam . 3 gn kuleli yaptı bugün kandilliden almışlar.

sessizdenizci bunu beğendi.
  5. kayip_sehir

kayip_sehir Üye

son 2-3 haftadır dediğin saatlerde kandilli - kuleli civarı takılıyorum ama tek balık alamadım. alanlar da çok tek tük aldılar.

6. senihcan

senihcan Daimi Üye

Hocam ne ile avlanıyorsunuz. Bu perşembeden cumartesiye kadar kuleli çok güzel dişli yaptı . Cuma gece gittiğimizde spinle su üstü bile dişli kandırdık aynı şekilde cumartesi de spin ile dişli almışlar. Kurşun arkası rapalayla şahsen gözümle gördüğüm 3 günde toplam 90 tane balık alan arkadaşım var. Bir tek pazar günü kuleli yapmadı sabah yunus falan girdi ona rağmen bizim bulunduğumuz bömlgede 6 kişi toplam 15 tane çinekop sarı kanat karışık aldı. Pazar günü balık haberide kandilliden geldi. Bu dediğim balıklar kurşun arkası rapalayla tutulmuştur.

7. sessizdenizci

sessizdenizci Daimi Üye

Teşekkürler Senih,

Hem spin hem de surf takım var. Tercihim tabiki spin :) ama koşullar elvermezse kurşun arkası rapala. Yemli son tercihim.

Genelde boğaza sabah güneş doğarken giderim ve öğlene kadar dururum. Bu saatler senin dediğin yerler içinde uygun mu?

Cumatesi işim vardı gidemedim ama Pazar günü bir ara kaçıyım dedim saat geç olunca (17:00) vaz geçtim. Bu tarafları hızlıca dolaştım. Kartal dan başlayıp Pendik - Tuzla'ya kadar 4 ayrı yerde durum. Herkes yorulmuş-yılmış oltaları bırakmış umutsuzca denize bakıyorlardı. Ben Tuzla tarafında hava almış olmak için bir iki spin denemesi yapıp eve döndüm.
    Rast gele.