Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

boğaz için makina tavsiyesi ryobi ?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında yawruaslan tarafından paylaşıldı.

1. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

merhabalar 420 cm Lineaeffe spider surf kamış aldım buna makina alacagım bütçem maksimim 200 fakat daha düşük fiyatlarda olursa daha güzel olur araştırırken gördüm ryobi ecusima 8000vi diye bir makina bu makina nasıldır fiyatıda bana uygun gibi gözüktü 6000vi ile 8000vi arasında çok fark varmı ryobi nasıldır veya bu fiyatlarda başka makina tavsiyemi edersiniz boğazda avlanırken kullanmayı düşünüyorum ip sarabilirim makinaya ama oda belkiönceligim tabiki misina şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. camel

camel Üye

Ryobi appower daha başarılı olduğu söyledir ecusimanın üst modelidir sanıyorum 230-250 lere alınır... Okuma blue hawk çok çok iyidir 250 civarıdır..200 ü az artırıp bunlara bak derim karar senin ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

yawruaslan bunu beğendi.
  4. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

kardeş ilk makinam ap power 8000 boğazda güzel dir ben zorlu meralarda çalıştım tık bile demedi benim yedeğimde duruyor al pişman oılmazssın

yawruaslan bunu beğendi.
  5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Ryobi'nin bir surf makinası vardı o rahat sarıyordu ismini unuttum, discovery channel de nehir canavarları ve yakup Wagner in programlarına denk geliyorum bazen, adamlar sırf ryobi kullanıyorlar. Ryobi safari ve carnelian en iyi makinalarıdır.

yawruaslan bunu beğendi.
  6. lufermania

lufermania Daimi Üye

"Ryobi PROSKYER NOSE POWER" bu olabilir mi
    "Ryobi NAXO" ya da bu ;)

Rapalacı bunu beğendi.