Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boğaz için makine tercihi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında leopart_2005 tarafından paylaşıldı.

1. leopart_2005

leopart_2005 Yeni Üye

Slm daha önce tatlı su balıkçılığı yayın avında tecrübe sahibiyim. İstanbul'a taşındıktan sonra boğazda kıyı balıkçılığı için tekrar bir olta takımı almak istedim. Eve alınan mobilyalardan dolayı bu ay 150 tl gibi bir bütçe hazırladım. Açıkçası başlangıç içinde olsa iyi bir takım için yeterli olmayabilir bu sebeple ikinci el tekliflere de açığım lakin hem avlakları tanımak hem de tecrübe edinmek için şu iki model fiyat/performans açısından ilgimi çekti. Bu makineler için sizlerin fikri nedir? Şimdiden tüm destekler için teşekkürler...

DAM QUICK HPN 150 FD KROM KAPLAMA KAFA
    http://www.avistanbul.com.tr/asp/product/20262/1143-151-DAM-QUICK-HPN-150-FD-KROM-KAPLAMA-KAFA

Okuma Impact IM-65
    Okuma Impact IM-65 Olta Makinesi, Genel Kullanım Makineler (45'lik ve üzeri) | SpotBalik.com.tr

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Boğaz avcılığı epey farklılık gösteren bir tarz; hangi bölgede ve hangi balık için kullanacağınızı yazarsanız sanırım daha doğru öneriler gelecektir...

4. leopart_2005

leopart_2005 Yeni Üye

Açıkçası galata, unkapanı köprüsü ve sarayburnu civarında surf olta takımı planlıyorum bunlara göre düşünceniz nedir???

5. furunotr

furunotr Aktif Üye

Okuma Avanger 65 veya Ryobi Applause 8000 sanırım buralar için yeterli olacaktır (bunlar surf makina değil); tabii farklı tecrübeleri olanlar farklı önerilerde bulunabilirler; ancak o bütçe ile surf makinaya hiç girmeyin derim...