Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

boğaz için misina önerisi

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında strangolos tarafından paylaşıldı.

1. strangolos

strangolos Misafir

Merhaba,

Caddebostan ve suadiye taraflarında avlanan biri olarak misina seçimlerim 0.25 yada 0.20 olmuştur tabi bu misinalarla boğaza gittim ve sonuç malumunuz 200 gr kurşunla çok kez sorun yaşadım uzağa gönderemedim vs.

Bebek sahili tercih ediyorum genel olarak bana uygun ip yada normal fark etmez misina önerebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Örgü yada normal olsun üzerine shock leader bağlamadıkça hep sorun yaşayabilirsiniz.

4. strangolos

strangolos Misafir

Şoklama yapıyorum sıkıntı şu 0.30 misinayla uzağa atmak pek mümkün olmuyor sanırım.bu arada şok misina için herhangi bir öneriniz var mı? örgü misinalara tamamen yabancıyım açıkçası kazık yemek istemiyorum

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Ben boğazda misina kullanırken 0.28 pelikan sarıyordum makineye üstünede 0.38 veya 40 şok yapıyordum. Şu aralar öyle çok uzak mesafelere atmanıza gerek yok zaten. Ocak şubattan sonra balık iyicene açar o zaman gerekir o zamanda 0.25 sarmanız yeterli olur.
    Boğazda örgü kullanacaksanız pahalı örgü kullanmayın zaten okumanın filan vardı. Cengiz balıkçılığa uğrarsanız arkadaşlar yardımcı olur orada.

6. strangolos

strangolos Misafir

Çok teşekkür ederim yardımınız için son olarak illa ki ip misina olsun diyorsunuz bildiğimiz normal misinalarla verim alamam sanırım.