Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

boğaz için - Shimano Beastmaster Tele Surf 170

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında adil kaan tarafından paylaşıldı.

1. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

selamlar,
    kış sezonunda boğaz'da 115-135gr kurşunlarla yemli ve çapari avaları için bu kamışı almayı düşünüyorum.

Shimano Beastmaster Tele Surf 170 Serisi 430cm
    430cm açık uzunlukta, 157cm kapalı uzunluğu bulunan 170gr atar, 6 parçalı olta kamışıdır. 435gr ağırlıgındadır

evde yatışta olan bu makina ile birlikte kullanacağım :
    Shimano Spheros 5000 FB
    50lik makara, 4.7.1 devir oranı, 3+1 rulman, önden kalamalı, 555gr ağırlığında.

ilerde makinayı daha üst bir modeli ile değiştirebilrim ama şimdilik bütçem elvermiyor. kamış hakkında yorumlarınızı ve önerilerinizi alabilirmiyim.

rastgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. osmançubuklu

osmançubuklu Aktif Üye

Kamış bence kendini kanıtlamış bir kamış. İyi de atarsın.2015 tr castingde 6.lığı elde eden kişide o vardı. Yanlız 3 parçalı olma ihtimali var. Teleskobik olunca rüzgar ve yer sorunu ortaya çıkıyor. telesurf kamışı Kapalı uzunluğundan ötürü araca sokamayabiliyorsun. Ama portatif olduğu için çok rahat yer değiştirebiliyorsun. tavsiye ederim.

4. Winner

Winner Yeni Üye

Kamış normalde çok iyi model ama her seride biraz daha kötüye doğru gidiş var. Cx modeli sınıfının en iyilerinden ama 2014 çıkan ex modeli çok sorunlu olduğunu biliyorum en büyük sorun sıkışma kamışı kapatamıyorsun

5. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

sanırım benim istediğim modelin parçalısı yok. taşıma işinde sıkıntı olmasın diye birazda teloskopik olanı seçtim.

[/QUOTE]

sıkışma problemi çok kötüymüş. Cx modelini araştırabilirim bağzı mağazalarda stokda var gibi gözüküyor ama arayıp bi kontrol etmek lazım. birde şöle bir modelini buldum sanırım Cx ten sonra çıkan model.

Shimano Beastmaster DX Surf TE 430-170 : link

özellikleri konusunda detaylı bilgi yok. boy, ağırlık,atar vs birbiri ile aynı gözüksede fiyatı diğerine göre daha yüksek. nedeni nedir acaba?