Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

boğaz tecrübesi

Konu, 'Tanışalım' kısmında lakajor tarafından paylaşıldı.

1. lakajor

lakajor Yeni Üye

Merhabalar herkese ve hayırlı bayramlar.

Yeni üyeyim ve bir sürüde sorum var,öncelikle müthiş bir ortamınız var tebrik ederim.insanların bu kadar içten olduğu nadir forumlardan biri ve bu beni çok etkiledi.çok küçük yaştan beri balık tutarım ama genelde köprüden istavrit tecrübem var.yeni ortamımda genelde boğazdan balık tutan arkadaşlarım var bende artık boğazada balık tutacağım ama boğazı hiç bilmiyorum.özellikle anadolu yakasında istavrit ve çinekop tutabileceğim avlak yerlerini paylaşırsanız benim için çok faydalı olacak. rast gelsin herkese

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Barış

4. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

aramıza hoş geldin;)avlak yeri sormuşsun kısaca şöyle söyliyeyim boş bulduğun denize kıyı her yer meran olabilir anadolu yakasında 3/5 yer vardır adı çıkmış sekize inmez beşe :rolleyes:belli başlı üsküdar kuleli ve o istikamette her yer her meranın kendine has karakteristik özelliği var yani herkesin neredeyse kendi avlağı var ben anadolu yakası çekmeköyde oturuyorum bu yaka da en basiti üsküdar ile beykoz kıyıları bana yakında görünse benim mekanım emirğandır mesela bende orada bana göre rahatımen basiti kıyısı hem uzun hemde kaldırımı oldukça geniştir rahat çalışırım kuleli önleri meşhurdur herkesin bildiği ama kamışı atmaya kalktığında yarısından fazlası caddeye taşar bide trafik yoğunsa araç kollamaktan takımı bir türlü denize atamazsın:mad:ALLAH muhafaza tam trafiği düzene almışsın atacaksın şakkk diye bir ses o ne arabanın teki olmadık anda bitiverir arkanda ve takımı kurşun dahil ki kötüsüdee bu zaten ,araba almış 20/30 mt sonra durabilmiş artık cammı gider tampon ,kaportamı kısaca böyle kardeşim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Ekim 2012
  5. lakajor

lakajor Yeni Üye

özcan bey sağolun bilgiler için aynen söylediğiniz gibiydi :harika: 30 ekimde üsküdar ve civarındaydık rüzgar çoktu bide adı çıkmış yerler kalabalıktı,kalabalık oluncada takımlar karıştı çapariyle çinekopa atılıyordu uzağa atmak lazım filan. bizde akşam 18.00 da galata köprüsüne geçtik.yem olarak hamsi kullandık 1 lüfer 3 sarıkanat 24 çinekop aldık saat 22.00 sularında döndük hala balık yapıyordu.ayrıca uryanizade camiinin yanındaki parkın önünden dün akşam arkadaşım sarıkanat almış 12 parça bilginize

6. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

hoşgeldiniz