Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BOGAZDA BALIK YENI SEZON BÖLÜM 1

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
hele şukur yenı sezon geldı dun sezonu acma vaktı gelmıstır dıyerek dün bogaza bır yoklama yaptım balık baslamış ve ıyı bır gundu hemde bayagı ıyıydı

yer .camlı bahce
tutulan balık 10 kg kadar 4 kışi

CIMG4821.jpg

CIMG4826.jpg

CIMG4829.jpg

CIMG4819.jpg

CIMG4818.jpg

CIMG4816.jpg

CIMG4830.jpg

CIMG4831.jpg

CIMG4839.jpg

CIMG4840.jpg

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bereketli avlarınızın devamını dilerim.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Abi ellerine saglık bogazda balıgı sen geldi diyince anlıyoruz :) gecen sene zevkle okumustuk bu sende devamını diyorum :) Bu arada kullandıgım çaparileri söyleyebilirmisin zahmet olmazsa.

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
Abi ellerine saglık bogazda balıgı sen geldi diyince anlıyoruz :) gecen sene zevkle okumustuk bu sende devamını diyorum :) Bu arada kullandıgım çaparileri söyleyebilirmisin zahmet olmazsa.
tsk erdem balık basladı hasret kalmıstık caparıye gelınce kendım yapıyorum genelde sıyah veya beyaz ıgne ama genelde sıyah 10 n ufak kullanmam kostek mısınasınıda 10 n gecmem bedenıde 26 n cıvarı kursunuda akıntı durumuna gore eger hazır alacaksan camlı bahcede celan dayı var onu tavsıye edebılırım eger benım adımı soylersen ozel olanlardan verır fenerlının selamı var dersın bende bazen ondan alırım

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
tsk erdem balık basladı hasret kalmıstık caparıye gelınce kendım yapıyorum genelde sıyah veya beyaz ıgne ama genelde sıyah 10 n ufak kullanmam kostek mısınasınıda 10 n gecmem bedenıde 26 n cıvarı kursunuda akıntı durumuna gore eger hazır alacaksan camlı bahcede celan dayı var onu tavsıye edebılırım eger benım adımı soylersen ozel olanlardan verır fenerlının selamı var dersın bende bazen ondan alırım
Abi cevap için teşekkür ederim bende genelde 11 numara ve beyaz iğne kullanırım birazda siyah igne deneyeyim.Beden 0.26 veya 28 yapıyorum Boğaza göre ona göre bağlarım artık renk olarak ne kullanıyorsun son olarak onuda sorayım fazla olmasak.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Gürel,
Çok güzel av olmuş.

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
Abi cevap için teşekkür ederim bende genelde 11 numara ve beyaz iğne kullanırım birazda siyah igne deneyeyim.Beden 0.26 veya 28 yapıyorum Boğaza göre ona göre bağlarım artık renk olarak ne kullanıyorsun son olarak onuda sorayım fazla olmasak.
genelde yeşil