Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BOĞAZDA SURF

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında baysal tarafından paylaşıldı.

1. baysal

baysal Aktif Üye

ÖNCELİKLE OLUŞTURDUĞUM SETTE YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.ÖZELLİKLE EŞREF ABİYE (ASHRAF)SAOLSUN KENDİSİ BİREBİR TAKIMI OLUŞTURMAMDA VE İLK ATIŞLARIMI YAPMAMDA RAPALA BEDENİNİ OLUŞTURMAMDA KISACA BOĞAZDA SÖRF DİSİPLİNİ HAKKINDA GENEL BİLGİLERİ BENİMLE PAYLAŞTI.Şİ,MDİ BENDE SİZ USTALARDAN TİYOLARI ÖĞRENMEYE ÇALIŞACAM BU ARADA GİTTİĞİM MERADA ÇAGATAYLA TANIŞTIM BEYENDİ BİR ARKADAŞ KENDİSİ GELELİM SETE
    ULTRA SURF LEADER 425 BXG
    POWER AERO FLIGEN
    YGK 20 LMB İP MİSİNA
    SAHTE OLARAK BLUE FISH UCUZ SAHTELER.USAMİLER DUELLER IMALAR VE TARGETLERİM MEVCUT 5 İLE 9 MM ARASI

GELELİM SORULARA
    1. YGK İP MİSİNAMA ŞOK OLARAK NE KULLANMALIYIM GENELDE İPE İP ŞOKLAMAK DAHA SAĞLIKLI DENİLİYOR SİZCE ?

2.TAKIMDA KULLANILMAK ÜZERE HANGİ MİSİNALARI KULLANIYORSUNUZ.BEN GHOST 0,24 VE 0,30 RAPALA YA BEDEN OLARAK. KURŞUNADA GHOST 0.40 ALDIM UYGUNMUDUR ÖNERİLERİNİZ NE OLUR

3.TAKIMI NASIL OLUŞTURUYORSUNUZ.BEN MAKİNEDEN GELEN MİSİNAYA 3 LÜ T FIRDÖNDÜYÜ BAĞLIYORUM AŞŞAĞI BAKAN UCUNA KURŞUN İÇİN 40 CM İP İLE BEDEN YAPIP UCUNA FIRDÖNDÜLÜ KLİPS TAKIP ONADA KURŞUNU TAKIYORUM.FIRDÖNDÜNÜN ORTASINDA KALAN YEREDE KAMIŞ BOYU RAPALA BEDENİ ÇIKIYORUM VE UCUNA RAPALA KLİPSİ TAKIP SAHTEMİ TAKIYORUM BUNU YAPMAMDAKİ AMAÇ TAKILMA DURUMUNDA KURŞUNU BIRAKIP SAHTEYİ KURTARMAK.

ÖNCELİKLE SURF YAPAN ARKADAŞLARI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM.GERÇEKTEN ZOR ZANNAAAT.YENİ BİR SURFÇÜ ADAYI OLARAK SİZDEN SORULARIMA CEVAP VE TİYOLAR BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. avsen

avsen Aktif Üye

BEN KAMIŞIN UCUNDA OLAN KLİPSE KURŞUNU TAKIYORUM.AYNI KLİPSE 1,5 2M ARASI KÜÇÜK KLİPSLİ RAPALA BEDENİNİ TAKIYORUM BEDENİN UCUNADA KÜÇÜK RAPALA KLİPSİNEDE SAHTEYİ.. YANLIŞ OLABİLİR BU BENİM BİLDİĞİM..YANLIŞIM VARSA USTALAR BİLGİLENDİREBİLİR :)

4. baysal

baysal Aktif Üye

BU SİSTEMDE TAKTIĞIN ANDA SAHTEDE GİDER BEN GENELDE UCUZ SAHTE KULLANMIYORUM.O YÜZDEN BU SİSTEM BANA UYMAZ .AMA DOLANMAMA AÇISINDAN SENİN UYGULADIĞIN SİSTEM DAHA VERİMLİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

5. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Forum Kuralları ve Sözleşme - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam

Arkadaşlar affınıza sığınarak 15.madde ile ilgili uyarı hakkımı kullanmak istiyorum. :)

6. baysal

baysal Aktif Üye

önder abi pardon caps lock açık kalmış.ama insanlar buna bu kadar niye takılıyor anlamış değilim

7. avsen

avsen Aktif Üye

önder bey uyarınız için teşekkür ederim..yalnız burda arkadaşta bende büyük harf yazmışız ikimizde birbirimize bağırmadık kıracak bir lafta söylemedik.iş yerinde mailleri genelde büyük harfle kullandıgımız için gözden kaçmış eğer birileni kırıp üzdüysem özür dilerim

8. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Arkadaşlar merhaba,

Forum sitemize renk katan İki kardeşim’in sohbetlerini keyifle takip ediyorum.
    Her ikinizde büyük harflerle mesajlaşınca ;

Söze Affınıza sığınarak diye başlayıp bir büyüğünüz olarak uyarı hakkımı kullanmak istemiştim.
    Yoksa sizi kırmak ya’ da üzmek gibi bir niyetim yok,olamazda.

Her ikinize keyifli forumlar diliyorum. :)

baysal bunu beğendi.
  9. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

vallha takımın uçak gibi maşallah iyi günlerde kullan fisnlar varya 3liralık olmadı oskarın rapalarını kullan sana tavsiyem bedene rapala tarafına kılıpsli fırdöndü kurşunada fırdöndü bağla gamı minimuma indirisin bedeninde 0,26 kullan paworline kullan bedebde en az benim tecrübebm gamyapmıyor kolay kolay

10. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

ygk güzel ipler tavsiye ederm ama pahalı ben pawer pro kullanıyorum makinada bitirememdim çin sardırıcam bencenin şok olarak pen bulabilirsen 0,20 penin ipleri muhteşem

11. baysal

baysal Aktif Üye

verdiğin değerli bilgiler için teşekkürler abi