Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Boğazın Fedaileri 3ü1 Arada (Kisu - G2 - Antares)

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında shadowpane tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

Boğazın Fedaileri;

Arkadaşlar 2013 yılında ağırlık vermeye başladığım spin işine, 2014 yılında kendimi çok kaptırdım. 2015 yılında ise boğaza neredeyse hiç inmedim. Boğazda surf avcılığına artık eskisi kadar vakit ayırmadığım için bu güzel seti satıyorum.

Hepsi lazım yanımda bulunsun diyenlere 3ü1 arada 2800.TL (G2+Antares+Kisu)
    Az ama Öz olsun diyenlere 2si1 arada 2500.TL (G2+Kisu)
    Tuzlu sevmeyenlere 2si1 arada 2000.TL (Antares +Kisu)
    ben sade seviyorum diyenlere;
    Antares : 600.TL
    G2 :1.100.TL
    Kisu :1.600.TL

Not : Arkadaşlar yine takas teklifleri gelmeye başladı. Kisu sadece spin makina ile takas olabilir. Sıfır yada sıfır ayarında shimano,Daiwa üst düzey spin makina ile takas olur.

Shimano 4000 lik
    Daiwa 2500 luk

ayrıca bir çok boğaz rapalası da vardır ürünleri görmeye gelen arkadaşlara 5.TL den satılacaktır.

G2 / 2014 yılında aldım sıfır ayarında çok az kullanıldı sadece rapala avcılığı için uygun;
    420cm - 3 parça - 100/250 gram atarlı - fuji NS7 Makina Yatağı - Low rider 8 yüzük
    üzerinde 50+45+25 balans var. Balanslar ile birlikte toplam ağırlık 550 gram diye hatırlıyorum her kullanıcının zorlanmadan alışabileceği insanı çok fazla yormayan ve zorlamayan bir kamış. Kamışın tutma yeride çok zariftir kaymaması için özel kaplaması da vardır buna rağmen deforme olmaması ve temizliği kolay olması açısından kaplama yaptım. Ayrıca belirtmek isterim, bendeki kamış tonu diğerlerinden farklı tam altın rengidir.

Antares 2013 yılından bu yana kullanıyorum zaman zaman 225 gramda kullandım. Yemli, çapari, rapala avcılığı için ortak kullanılabilecek üst seviye de bir kamış. Bana herşeyi o öğretti. Shimanonun tüm teknolojilerini üzerinde barındırdığı ve SAS seri özel bir kamıştır.
    430cm - 6 parça - 100-200gram atarlı - Slide Grip(Değişken makina yatağı) Fuci K tipi yüzük
    üzerinde 3 parça balans var. balans ağırlıklarını hatırlamıyorum ama 130 gram civarı balans olması lazım ve balanslı ağırlı 490gram civarında diye hatırlıyorum.350/400 gram civarında bir kamıştır. Kendi işini kendi yapar, kamçı gibi gibidir. Kullandığınız makinanın ağırlı ve attığınız kurşunun ağırlığına göre; kayar özellikli makina yatağını sayesinde denge noktasını ayarlayabilirsiniz. uzun süre kullandım fakat halen orjinal ambalajları üzerindedir.

Super Aero Kisu Special SD kalamalı olan model, uzun süredir bunuda kullanmıyordum. Genelde yemli avlar için yedek kullandığım makaradır. Geçen sene lüfer ve palamut olmak üzere iki başarılı av Bu sene 2 kez eşkina avında kullandım. Shimanonun en üst seviye surf makarasıdır. 15 civarı av gördü. Tek makaraladır. resimlerdeki şekilde gönderim yapılacaktır. Şuan sıfır 3200.tl ve kur artışındaki fiyatlar yansıtılmamış. İyi bir tanıdığınız ile 2750.TL ye kadar alabilirsiniz. Fiyatının uygun olmasının sebebi zamanında bende uygun aldım. Şuan kullanmadığım ve ikinci el olduğu için fiyatını sıcak tutmaya çalıştım. Dolar ozamanlar 1,8tl felan di:)

Devir Oranı: 3.4:1
    Rulman sayısı: 9+1
    Ağırlık: 450gr
    Kol bir tur döndüğünde 81cm misina sarım.
    Max Drag (Güç) : 20kg

Son düzenleme: 2 Eylül 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ykbilen

ykbilen Aktif Üye

Güzel malzemeler. Şimdiden alana satana hayırlı olsun.

mehmetb, shadowpane ve trakonya79 bunu beğendi.
  4. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Hayırlı satışlar ürünler şöyle böyle yazmaya gerek yok son noktalar zaten alana hayırlı olsun.rapalaları ben alabilirmiyim acaba

shadowpane bunu beğendi.
  5. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Şu G2 beni çok zorluyo al beni albeni geçen seneden beri şimdide burda :) şeytan dürtüyo evde koyacak yer kalmadı biri alsın şu aleti kurtarsın beni :)

shadowpane bunu beğendi.
  6. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Gerçekdende Güzel ürünler surf sezonu kapıda dişliler yolda :)

shadowpane bunu beğendi.
  7. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

erol bey,

insanın içine kurt düştümü eline almdan rafa koymadan kaybolmuyor. Bende öyle yaptım gördüm bir atış yaptım gittim aldım. Kullanıyormuyum hayır, Mutlumuyum evet :)

Gelen arkadaşlar sahteleri almak istemezler ise ilan açmadan önce size haber vereceğim. İstediğiniz sahteyi alabilirsiniz.

Son düzenleme: 2 Eylül 2015
  8. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

Reis onlara eskisi kadar zaman ayıramıyorum. Onlar her daim gelir gider. Su akar akar akar,,, :)

9. OMER77

OMER77 Aktif Üye

Antares der susarım..

shadowpane bunu beğendi.
  10. mrt55

mrt55 Aktif Üye

Hakan bey yakmışsın yine ortalığı:):)İyi satışlar dilerim.

shadowpane bunu beğendi.
  11. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

hayırlı satıslar hakan abi ürünler oldukca temiz on numara 5 yıldız

shadowpane bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.