Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BOĞAZ'IN LÜFER'LERİ..

albay73

Yeni Üye
Adı
mustafa sarıoğlu
uzun bir aradan sonra eski dost ve abilerimle bir araya gelmek benim için oldukça keyifliydi. güzel bir sohbet ve av gecesi oldu inşallah tekrar birlikte bol bereketli avlarda buluşma dileğiyle rasgelsin cahit abim

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
uzun bir aradan sonra eski dost ve abilerimle bir araya gelmek benim için oldukça keyifliydi. güzel bir sohbet ve av gecesi oldu inşallah tekrar birlikte bol bereketli avlarda buluşma dileğiyle rasgelsin cahit abim

Senin gibi Üsküdar'ın usta rapalacısı ile birlikte avlanmaktan,sohbet etmekten büyük keyif aldım.Burak ağabeyinde geldiğinde hep birlikte avlanırız,kısmetse.Yanaklarından öpüyorum.Herşey gönlünce olsun.Kucak dolusu sevgiler kardeşime...

Burak Karadeniz

Daimi Üye
Adı
Burak Karadeniz
abi gözlerimiz senide aramadı deyil cahit abimi görünce bir eksiklik var bu işte demiştim:) sendende bahsettik kulağını çınlattık biraz eee Burak Karadeniz siz bir cahit acun düşünülemezdi heralde inşallah bir akşam hep beraber avlanırız abim. sevgiyle kal
Mustafa'cım değerli yorumun için teşekkür ederim. Birlikte avlanmak benim içinde büyük keyif olur. İnşallah en kısa zamanda gerçekleştirme fırsatı buluruz. Selam ve sevgiler.