Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BOİLİ MALZEMELERİ SATAN YER BULAMIYORUM

Konu, 'Tatlı Su Balıkları ve Balık Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında ismail18 tarafından paylaşıldı.

1. ismail18

ismail18 Aktif Üye

sevgili balık sevdam dostları ben yıllardır balıga giderim özellikle göllere sazan avına eskiden dip oltası samandıralı küspeli olta tabi su an küsbeli olta yasaklandı ama eskiden kullanıyorduk.su an boili takımı kullanıyorum ama yemini kullanmıyorum burdaki balıgı alıstırmak bayagı külfetli olur.türkiyede korda fox yada baska olabilir boili malzemesi satan bir yer varmı misinesinden ignesine kadar her türlü cesidi görebilirmiyiz.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bedri

bedri Aktif Üye

İsmail kardeşim,BOİLİ,MİSİNA,İĞNE ve bütün balıkçılık malzemelerini İnternet kanalıyla sahip olabilirsin, Av marketi,Balık marketim,Yaban av,Alba shop sitelerini Goguldan girdiğinde bulabilirsin.Alış verişini Kredi kartınla 12 ay taksit veya PTT Posta çekiyle yapabilirsin.Yem çeşitleri,makinalar,kamış çeşitlerini aklıa ne gelirse sahip olursun.sana ras gelsin.

4. ismail18

ismail18 Aktif Üye

sagol bedri abi bakarım söyledin sitelereee

5. bedri

bedri Aktif Üye

İsmail kardeşim, BOİLİ temini için size başka öneride bulunacağım;İnternette Gogula BOİLİ yaz el yapımı hazırlanışlarını görürsün,bence av marketlerinden hazırını almaktansa sen daha iyisini yapacağına inanıyorum.denemekte fayda vardır.selamlar.