Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BOİLİ YAPIMINDA KULLANILAN TAHTA

Konu, 'Tatlı Su Balık Avcılığında Kullanılan Yemler' kısmında ismail18 tarafından paylaşıldı.

1. ismail18

ismail18 Aktif Üye

SEVGİLİ BALIK DOSTLARI BOİLİ TAHTASI ARIYORUM AMA TR BULMAK ZOR BU KONU İLE İLGİLENEN ARKADASLAR VARSA BANA YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ykbilen

ykbilen Aktif Üye

çok nadirde olsa bazen internette 2. el olarak satılık görüyordum,ancak şuan araştırdım malesef. sık sık araştırmanız lazım internetten, denk gelebilir.

4. ismail18

ismail18 Aktif Üye

TŞK EDEWRİM SERDAR ASLINDA BENDE YAPABİLİRİM SÖYLE BAKTIM COK ZOR GÖRÜNMÜYORRR

5. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Poli-üretan malzameler var.Derlin olur.250*200*40 yada 50 ölçüsünde(ölçüler mm) iki tane alıyorsunuz.Sonra işliyorsunuz.Ben birineyaptım.İki gün uğraştım.işlerken u şeklinde olan fazla derin işlendiği zaman liflerin kopmasından bel veriyor.Adam üstüne saçtan birde kulp yapmış.İleri- geri hareket kolay olsun diye.Sonuç olarak ortaya bişeyler çıktı.Ben fazla memnun olmasamda:confused: adam gayet memnundu işini görmüş.

6. ismail18

ismail18 Aktif Üye

sevgili hocam bende yapıyım diye düsündüm ama sonradan freze de onla ugrasmaya deymez dedim.hatta su an siparişte verdim kayserili bir firma bu siparişi gönderiyorr ürün yarın yada carsamba günü geliyor ürün hakkında bilgi verebilirim

7. magnificent

magnificent Aktif Üye

Bende istiyorum ondan.Banada yap Mahmut abi.Halka acan pense gibi çakma olmasin

8. ismail18

ismail18 Aktif Üye

9. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Halka açan pensenin kullanım kılavuzunu sana vermediğim için sen kullanamamışsın:DBende Raif abiden kopyaladım:DMalzemeyi sen al Eylül'de bakarız

10. magnificent

magnificent Aktif Üye

Kopya çekme Mahmut abi. Kendin bişiler üret.
    Olmadı o pense. Malda dandikmiş zaten. Paslanmış. Şişirme olmuş. Rapala çapasnın borusuda olmadı. Gülle gibi. Bide içine kurşun döksem o borunun atarken fıtık oluruz heralde.
    Bu ne yaa !! Okulda çocuklara kızıyosun bide.