Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bot kamis yardimi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında by_kempen tarafından paylaşıldı.

1. by_kempen

by_kempen Üye

Oncelikle herkese merhabalar.ozellikle tekne avcilarindan mumkunse resimlerini paylastigim kamislar hakkinda yardim iistiyorum.bu iki kamis arasindaki ters farklar kafami karistirdi ugly stik smooth boat olan 1.95 uzunlugunda ve sadece 30 lbs yaziyor uzerinde.digeri ise power trolling stick ve onun uzerindede 2.00 uzunluk 30-50 lbs yaziyor.Anlamadigim nokta iki kamista ayni boyda yani 2.00 metre.fakat ugly stik te 1.95 yaziyor. 30 lbs olan ugly stik diger 30-50 lbs e nazaran cok daha sert bir kamis.Bu iki kamis hangi avlarda kullanima uygundur ve bu kamislar hakkinda bilgisi olan abilerim ve kardeslerimin yardimlarini rica ediyorum simdiden tesekkurler.

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Hangi bölgelerde av yaptığnı bile yazmamışken bir şey söylemek zor aslında. Ugly Stik benim bildiğim kadarıyla 70'lerden beri devam eden bir seri. Diğer kamışın adını sanını hiç duymadım. Bu ikisi arasında tercihim Ugly olurdu.

4. by_kempen

by_kempen Üye

Aslinda ingiltere,norvec ve Turkiyede Canakkale'de akya avi yapmayi planliyorum.Ayrica merak ettigim bu kamislarla beklemeli istavrit yada benzer kucuk balik avlari mumkunmudur.Diger merak ettigim konu ise atari dusuk olan ugly stik neden daha sert yuksek olansa neden daha esnek.Simdiden tesekkurler.