Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bot+Motor Yardım...

canyöyen

Yeni Üye
Adı
Can YÖYEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Sevgili hobidaşlar herkese merhaba;

Ben Can 12 senedir balık avı hobisiyle ilgileniyorum. Surf Casting, Spin (At-Çek) ve Tekne avcılığı ile ilgileniyorum. Şuan kendim için büyük balık avı ile ilgili bildiğim meralarda avlanmak üzere bir bot+motor kombinasyonu yapmak istiyorum. İlgimi çeken ürünler şöyle;

Suzumar 3.20 + Suzuki 6hp
Marinport 3.00 + Mercury 6hp
Freesun 3.00 + Suzuki veya Mercury 6hp

Bu ürünlerle ilgili kullanan veya kullanmış olan Bilgi verebilecek arkadaşlarımdan tecrübelerini yazmalarını rica ediyorum...

Saygılar...
Saygılarımla...

Grpnr06

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Sanırım bende aynı dertten muzdaribim benim kafamda da marinport 3.00 var ama alüminyum taban mı ahşap taban mı karar veremiyorum

Obolukbasi

Yeni Üye
Adı
Onur Bölükbaşı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba can bey ne yaptınız aldınız mı botunuzu?.siz de izmir yaşıyorsunuz sanırım ben de bu aralar ufak bir bot-tekne arayış içerisindeyim..Ne tarafa gitmeyi düşünüyorsunuz bilmiyorum ama 6 HP biraz az değil mi?hava patlarsa deniz biraz dalga yaparsa vs vs gibi durumlarda yetersiz kalacaktır gibi geliyor.Artan döviz nedeniyle zodyak boyların fiyatları da haliyle artmış..Böyle düşünmeye başlayınca ikinci el de olsa biraz daha güçlü bir motor hatta aynı şekilde bütçe işini çok abartmayarak 4-4.5 mt ikinci el fiber tekne mi baksam diye düşünmeye başladım.. Haliyle böyle bir tekneyle daha uzak mesafelere güvenle gidilebilir,daha konforlu ve güvenli olur gibi geliyor..Siz ne yaptınız eğer aldıysanız memnun musunuz veya hala araştırmaya devam ediyor musunuz?