Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bot Motoru Hakkında Yardım Lütfen

Konu, 'Botlar ve Bot Motorları' kısmında yukselbulut tarafından paylaşıldı.

1. yukselbulut

yukselbulut Yeni Üye

Merhabalar Arkadaşlar Adım Yüksel Amatör Bir Balık Tutkunuyum Yaşım 28 Yıllardan Bu Yana hep kıyı avcılığı yapmışımdır ve hiçbir zaman beklenilen aşk denizden çıkıp gelmemiştir.Hep yarına hep yarına derken birgün arkadaşın biri tekneyle denizde balık avlamayı önerdi akşam çıktık yola 4 saat içinde 7 kiloya yakın balık tuttuk gerçekten 1 yıl boyunca tutamadığım balığı içerde almıştım.diğer gün gittim birtane bot aldım :) bildiğimiz şişme bot Seahawk III 3kişi taşıma kapasiteli bot kürek çekmesi tam bir eziyet heleki içinde 3 arkadaşınız varsa olayın bittiği andır 1 çıktık 2 çıktık derken 3.kez çıkmaya cesaret edemedik gerçekten çok zahmetli bir iş kürek çekme şimdilerde tekrardan kıyı avcılığına döndüm :( birde bizim burdaki barınağın girişine paragat atmışlarki sormayın barınağın içerisine balık geçemiyor.hayliyle bu bizleri çok üzmekte bende bot motoru almaya karar verdim.botuma bir takma aparatı birde motor gerek sizler seahawk III bota hangi motoru önerirsiniz şişme bir bot fiyatı 250 tl felandı ben bunun içine birde ahşap taban yaptırdım çokta güzel oldu motor önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar böyle uçuk kaçık fiyatlar değilde normal uygun fiyatlar daha makbule geçecektir

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. turna

turna Aktif Üye

Botu fazla büyük almışsın, en fazla iki kişilik olacak, motor iöin de 2 hp motor al kıyıdan fazla açılmadan güzel avlar yaparsın, rastgelsin.

4. kaygisiz

kaygisiz Üye

250 tl ye aldığın botla açılmanı tavsiye etmem kumaşı bile kalın değildir. bir iğne batsa palar. çok risli daha güzel bir bot edin öncelile. Birde motoru sakın gidip Parsun tohatsu türü çin malı alma. Jonson, suziki, yamaha Merkuriden şaşma. Merkury en uygun fiyatlı olanıdır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2013
  5. aynagöz78

aynagöz78 Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba.....Bende yeni üyeyim.Bugün itibarıyla ALLAH nasip etti sıfır 360 aleminyum tabanlı bot sahibi oldum.yanlız motor ihtiyacım var.2 el 9.9 olsun istiyorum.

6. aynagöz78

aynagöz78 Yeni Üye

yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim.

7. yolcu79

yolcu79 Yeni Üye

tohatsu cin malı değil yanlışınızvar japon malı mercury mariner nissan gibi motorlar bile tohatsu fabrikasından cıkıyor

havatemiz bunu beğendi.
  8. Ella

Ella Üye

Japon menşeli Fuji 9.9 HP 4 zamanlı motor senin için çok iyi olur. Üstelik motor hacmi 15 HP Fuji ile aynıdır. Kalitesi iyi, fiyatı dersen çok makul. Diğerleriyle kıyaslayınca anlarsın. Motor çok ama çok önemlidir. 2 el tavsiye etmem. Bir arıza durumunda denizin ortasında kalırsan ne yapacaksın ? Bir düşün ! Zaten Fuji 9.9 HP sıfır motorun fiyatı senin alacağın iyi bir 2 el motorla pek fark arzetmeyecektir.

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Ben Japon malı olupta ucuz olan hiç bir şey bilmiyorum.
    Bu motor nasıl böyle ucuz olabilmiş.?

Dündar bunu beğendi.
  10. Dündar

Dündar Daimi Üye

Tavsiye ettiğiniz ürünün bir linkini ekler misiniz rica etsem ?
    Şahsen merak ediyorum.

Yanı sıra sizin kullanımınız dahilinde mi acaba , öyle ise eğer biraz başınızı ağrıtmak isterim.

Son günlerde bende düşünüyorum uygun , hesaplı bir 9.9 bir motor :)

11. Ella

Ella Üye