Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Botu saklamak için nasıl bir dolap önerirsiniz

Konu, 'Botlar ve Bot Motorları' kısmında kaygisiz tarafından paylaşıldı.

1. kaygisiz

kaygisiz Üye

Öncelikli olarak botu dışarıda ,evimin içinde yer olmadığı için, evimin bahçesinde muhafaza ediceğim.

Botum Ahşap tabanlı Kolibri KM300D ahşap tabanlı. Bot sönük halde çantasında ve üstündede ahşap tabanlarının olduğu çantası varken boyutları: EnxBoyxUzunluk=70x50x110 Taban ve botun ağırlığı toplam= 50 kg

Parsun marka 5HP 4 zamanlı Motorun buyutları: EnxBoyxUzunluk=37x103x72 (Motoru dik olarak tuttugumuzda) Eğer motoru botun çantasının üstüne yatırırsak boyutları: EnxBoyxUzunluk= 72x37x103 Motorun ağırlığı 25 kg

Dış mekanda üstü açık biryerde kullanıcağım dolap tarzı bir şey satın alıcağım yada yaptırıcagım. Dolabı koyacagım yerin altı searamıikten taban. Öncelikliolarak plastik, tahta yada plastikten bir malzemeden olmalı. Betondan tuğladan bir şey yapmak istemiyorum. Fiyat kotusuda önemli 250-300 TLyi geçmesin.

1) Motorumu dik vaziyettemi yoksa kolunun üstüne yatık vaziyette mi dolap içinde muhafaza etmeliyim?

2) Dış ortam yağmur rüzgar ve güneşe dayanıcak. Botumun ağırlığına dayanıcak. Botumu kullanmadığım zamanlarda muhafaza etmek için nasıl bir şey kullanabilirm, yada yaptırabilrim?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karabalikci

karabalikci Yeni Üye

Diğer Forumda Fırçayı Yemişsin Burda da aynı konuyu açmışsın Ucuz Reklam YAPIYORSUN !

4. kaygisiz

kaygisiz Üye

Diğer forumda yazdığım şeyi okumadan cevap yazıyorlar ;) . Sende kalkıp bana Ucuz Reklam YAPIYORSUN ! diyebiliyorsun :harika:. Amacım sadece soru sorup bilgi paylaşımı. Burası orası önemli değil daha çok kişiye ulaşabilmek amacım. Senin yazdığım mesajı hatta karşı tarafın ilk mesajı okumadan direk yazdığı cevapları görmemişsin. Sadece tek taraflı baktığın için sana gülüyorum. :D :harika: :harika: :harika:

5. karabalikci

karabalikci Yeni Üye

SENİNLE BİR SORUNUM YOK ÖZELDEN MESAJ ATIP BENİ RAHATSIZ ETME,