Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Braid Cutter / Split Ring Pliers

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında fercam tarafından paylaşıldı.

1. fercam

fercam Yeni Üye

IMG_0841.JPG IMG_0842.JPG

Epeyi zamandir halka acici almak icin arastirma yapmaktaydim
    Yakin zamanda halka acicilara makas ozelligide eklenmis idi.
    Fiyatlarda biraz ucuk idi ki hala oyle yanliz bu sira piyasaya orgu ip kesici veya benim bu aldigim ikisi bir arada aletler ucuza piyasaya girmeye basladi.
    Aslinda bu alet Rapala nin split ringi ne makas eklenmis hali ayni zamanda KVD markasinin minyatur kopyasi tabiki cin yapimi.
    Neden bu konuyu actim halka acici alabilirsiniz ama ip orgu misina keseni ile birlikten olupta
    orgu misinayi tereyagi keser gibi olursa iste ozaman konuyu hak eder.

Ip misina kesmenin esprisi su, orgu misinayi bir yere tuturup bir elinizle gerdirip diger elinizdeki herhangi alalade bir makas,bicak,jilet,tirnak makasi vs onlarca aletle ipte TANSIYON oldugu icin rahatlikla kesebilirsiniz.
    Ama ip bosta iken (TANSIYON YOKKEN) kesmeye calisin bakalim becerebilecekmisiniz mukemmel kesimi.
    Iste bu kucuk alet bunu yapiyor bostaki orgu ipi normal misina keser gibi puruzsuz ve tek darbede temizce kesip atiyor.
    Teknolojisindeki detay ise makasin bir yuzeyi standart makaslar gibi duz diger parcasi ise tirtikli yuzeyli ekmek bicaklari cok kucuk tirtiklarla dolu iste bu ozellik tansiyonsuz orgu misinayi cok duzgun ve net kesmesini sagliyor.
    Ustelikte burada kazik bir magazadan 8 usd ye aldim yakinda cok daha ucuzlayacaktir.
    Henuz boyle bir alet almamis olanlar acele etmeyip arastirsinlar derim.

Rastgelsin

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bu aletlerden 6-7 USD'ye EBAY üzerinden epeyce satın aldık..
    Sonra resmi yollardan ithalatı da yapıldı.
    Tanınmış markaların da benzer ürünleri halihazırda ülkemizde satılmakta ama onların fiyatları korkunç..