Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu 3'lü İş Yapar Mı?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında umitdulger tarafından paylaşıldı.

1. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Aşağıdaki üçlü sizce tuzlu su kıyı avı için uygun mu? En fazla 100 gr kurşun kullanacağımı tahmin ediyorum, kamış olarak sea master almayı düşünüyordum ama power drive seçmemin tek sebebi çift sargılı halkaların daha çok hoşuma gitmesi :) Makine olarak ise ryobi ecusima 8000 düşünüyordum fakat onun yerine aşağıdaki makineyi seçme sebebim kafa yapısının surf atışa daha yatkın durması. Sizlerin bu konudaki fikirleri nelerdir? Bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz daha iyi ürünler var mı? Araştırma yapmaktan gözlerim bozuldu artık, işin içinden çıkamadım bir türlü :(

LINEAEFFE Lineaeffe Power Drive 420cm Kam BALIKILIK MALZEMELER - Olta kamlar AVmarketi.com

SPRO Spro Hardliner LCS PRO 1060 9+1 BB A/A KAFA Makine BALIKILIK MALZEMELER - Olta makinalar AVmarketi.com

SUFIX SUFIX TRITANIUM 0,30 MM 1520 MT SURF-SALT WATER BALIKILIK MALZEMELER - Olta misinalar - Bobin misinalar - SUFIX BOBN MSNA AVmarketi.com

2. Sponsorlu Bağlantılar