Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Akşamın Çıtırları İstavrit (iftarlık) 20.08.2011

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hunter tarafından paylaşıldı.

1. hunter

hunter Daimi Üye

Arkadaşlar merhaba,

Bu akşam üstü Muhabbet odasına yazdım,Vakit geçirmek amaçlı Zargana tutmaya gidiyorum katılmak isteyen buyursun dedim,ve akabinde fazla kalmadın gelirim diyen varmıydı bilmiyorum. :)

Açtım oltamı,Zargana takımı mı falan at-çek başladım sallamaya ancak takip bile alamadım,bende baktım olacak gibi değil hemen çapariye dönüyüm dedim ve takım değiştirdim...amacım iftar vaktine kadar vakit geçirmek.

İlk çaparimi sallatım ve yoklamaya başladım hemen ilk vuruşları aldım,etrafımdakiler güneşden adeta süzülmüş ve keyifsizce otururlarken benim oltamın ucundaki çok iyi boyutta olan istavritlerimi görünce kendilerine geldiler. :D

Ve arayıp bulamadığım o zargana ilk çaparime tüye gelmişti aynı zamanda. :)
    Bende baktımki balık deli bir şekilde tüm iğneler dolu geliyor,ezan vaktide geldi,balıkda çok güzel yapıyor,hemen seyyar satıcıdan bir su alıp balığa devam ettim. :)

Böyle işte dostlar,balıksızlık veyahut zamansızlıkdan bunlarla oyalandım,yanımda bir arkadaş vardı balıklarımın yarısınıda ona verdim,toplam üçbuçuk kilo kadar balık almışım. :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. drasty41

drasty41 Aktif Üye

afiyet olsun rast gele..

4. onder

onder Aktif Üye

Valla Mustafa abi tebrik evliya sabrı varmış sende. Ben içerde olduğum halde yandım sen balık tutmaya gitmişsin. Sana sözüm olsun önümüzdeki ay denizde Zargana bıraktırmayacağım sana:D:D.

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Mustafa abi tebrikler güzel bereketli bir gün olmuş. Bence o balıkların kıyıya yanaşması hayra alamet değil bir yoklasan lüferi iyi olurdu. Sevgiler:)

6. hunter

hunter Daimi Üye

Önder'im taşekkür ederim,Muhabbet odasından sana bağırdım duymadınmı :D bi göz atıver.

Ama sen genelde Cumartesileri kursa gidiyordun sanırım.

Yarında belki yoklarız ama kalabalık olurmu bilmem. :)

7. hunter

hunter Daimi Üye

Selehattin'im teşekkür ederim.

Kardeşim bu kadarmı olur ya ! sanki seninle konuşmuşcasına düşüncelerimi...aklımdan geçenleri okudun adeta !

Bende aynı senin gibi düşündüm,üstelik balığın akşam saati bastırmadan erken kıyıya gelmesi,ve korkunç şekilde oltaya basması,oltada tüm iğneler dolu geldi.

Niyetimde şu vardı ancak tek başıma içimden gelmedi,Lüfer takımlarımla hazırlıklı gidip,taze tuttuğum İstavritlerle gece yarısına kadar yoklamaktı.Yapmadım,yemeğimde yoktu,Oruçluyumda,sadece suyla idare ettim,hava kararınca döndüm...Kısmet. :)

8. hunter

hunter Daimi Üye

Teşekkür ederim,Sizede rast gelsin.

9. onder

onder Aktif Üye

Görmedim abi yaa. Ben şimdi iş yerindeyim. Yarın akşam için bakarım gelme ihtimalim var.

10. hunter

hunter Daimi Üye

Zaten ekibin geri kalanlarından da ses yok uzun zamandır. ! İsimlerini biliyorlar,hatta şimdi konuyu bile okuyordurlar. :D

11. onder

onder Aktif Üye

Evet okuyorlar abi:D:D:D...