Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BU BALIK 1000 KEZ YAKALANMIŞTI !

Konu, 'Genel Konular' kısmında Berkay tarafından paylaşıldı.

1. Berkay

Berkay Üye

1000 Kez Yakalanıp Yeniden Serbest Bırakılan Balık Eceliyle Öldü...

İngiltere’deki balık avcıları, acı bir kayıpla sarsıldı. Yateley’deki gölde yaşayan 40 yaşındaki ‘Heather’ ve ‘Leather’ adlı iki sazan balığından biri, önceki gece ölü bulundu.

Her birine 30 bin sterlin değer biçilen ve en az 1000 kez yakalanıp yeniden serbest bırakılan bu iki balıktan ‘Heather’, önceki gece “eceliyle” öldü. Heather açık ara İngiltere’nin en ünlü balığı kabul ediliyordu.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İrfan

İrfan Moderatör

ingiltere'nin başı sağolsun.:p

Bu balık kesin hayatından bıkmıştır yakala bırak bu nasıl bir hayat ve intihar etmiş.:D haksızda değil sizce ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2010
  4. Berkay

Berkay Üye

Bencede 1000 Kez yakalanmis bende intihar ederdim :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2010
  5. necmi fidan

necmi fidan Aktif Üye

Bir organizasyon yapında topluca gidip başsağlığı dileyelim.Hem gitmişken geride bıraktığı yakınlarına bir kaç olta sallarız..:D:D:D

6. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

tv aracılığıyla avrupadaki yaban hayatı belgesellerini seyredince diyorum bir gün bizim ülkemizde bu seviyeye gelecekmi diye
    ama bir hikaye vardır;
    karıncaya sormuşlar nereye gidiyorsun diye "mekkeye hacı olmaya demiş" karıncaya "sen daha oraya varamadan ölürsün" demişler karıncada "olsun göremezsem
    bile yolunda ölürüm"demiş
    ben ve bu sitedeki abi ve arkadaşlarımda da böyle bir cevher olduğunu görüyorum ve biliyorum biz göremezsek bile belki evlatlarımız görebilir onlar için çalışalım onlar için yaban hayatı koruyalım ve dengeyi bozmamaya çalışalım

7. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Merada başka balık yokmuymuş her önüne gelen rahmetliyi yakalamış :) Ölenin de arkasından konuşulmaz ama rahmetli biraz safmış herhalde.. 1 olur 2 olur 10 olur 20 olur da 1000 kere de yakalanılmaz ki ...

8. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Rahmetli 1000 kez yakalandığına göre tam bir SAZANmış:D Espirilerimiz bir yana bir balığın 1000 defa yakalanması sürdürülebilir balıkçılık adına balıkçılık tarihinde sık rastlanabilecek bir olay olmasa gerek.;):harika: