Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Çaylağa Bi Yardım Edebilir misiniz ?

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Hartek tarafından paylaşıldı.

1. Hartek

Hartek Yeni Üye

Baraj göletinde balık avı yapmak istiyorum ama bu işe yeni başladıgım için gerekli bilgim ve takımım yok bu konuda yardıma çok ihtiyacım var. Barajda nasıl bir oltayla,hangi yemle, hangi balığı tutabılırım lütfen yardım.

Mesela yeni başladığım için bu olta nasıl malum acemiyim bişeyler kapana kadar sizce bu olta nasıl olur? Tanıtımda yeni başlayanlar için uygun dur diyor.

FLADEN LAKE/COAST JUNIOR HAZIR SET Olta setleri AVmarketi.com

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sabora

sabora Daimi Üye

Bu takım sizin için çok küçük bence. İllaki alırsanız ancak turna yada tatlı su kefali gibi sahte ile yapılan avlarda kullanabilirsiniz. Siz bir ön araştırma yaparak gideceğiniz baraj göletlerinde avlanan balıkları belirleyin önce. Sonrasında o balığa göre buradan uygun tavsiyeler yapılacaktır eminim. Tabii bütçenizi de belirlerseniz daha iyi olur. Zira 100 liraya da takım yaparsınız 1000 liraya da.

4. Hartek

Hartek Yeni Üye

Sabahattin bey ilginize teşekür ederim. Gideceğim yerde sazan var diye biliyorum malum daha yeni başladım ve araştırmama göre sazan da ben gibi yeni biri için biraz iddalı bi av, takım bütçesi için de şimdilik ideal bişey düşünüyorum çok ıyı bi takım alıpta acemilik kurbanı etmek istemiyorum açıkcası, sizin bi öneriniz varmı şöyle yeni başlayanlar için ideal bişey.

5. Hartek

Hartek Yeni Üye

Biraz bakındım da fiyat olarak uygun olmasını istediğim seçeneklerden bitanesi bu sizce nasıl değerlendirme alabilirmiyim ?

Shimano Zuraca 2500 F USA 1 BB Makine
    Shimano Alivio CX Spinning 2,40 mt M 10-30 gr Spin Kamışı