Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

bu düğüm çok işinize yarayacak :) F G knot

anldmrsn33

Üye
Adı
Anıl
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Aynı takımla alındı bu balon da. Bundan daha büyük olduğunu zannediyorum. Fotoğraftaki balon rahat 3 kilo vardı.

Önceki mesajımı yazalı 1 yıl olmuş, mahin 20-15 (Bilent Yıldırım'ın videosu var bu düğümle ilgili) düğüm artı rizzuto finish yapıyorum hala, bu düğümü öneririm.

Ekli dosyayı görüntüle 95751 Ekli dosyayı görüntüle 95752
rizzuto finish nedir o mahin düğümü görmüştüm yeterli değilmidir birde allbrightdan daha mı iyi mahin

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
rizzuto finish nedir o mahin düğümü görmüştüm yeterli değilmidir birde allbrightdan daha mı iyi mahin
Rizzuto finish mahin düğümü bitirdikten sonra kalan iple düğümü sonlandırmak (arattırırsanız videoları var) için yapılan bir işlem. Bazıları için gerekli olmayabilir ama ben yapıyorum.
Allbright hiç denemedim.

anldmrsn33

Üye
Adı
Anıl
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Rizzuto finish mahin düğümü bitirdikten sonra kalan iple düğümü sonlandırmak (arattırırsanız videoları var) için yapılan bir işlem. Bazıları için gerekli olmayabilir ama ben yapıyorum.
Allbright hiç denemedim.
mahinin sonuna o finish'i bulamıyorum ustam bulabilirseniz atabilir misiniz ?

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
Şu anda cepten giriyorum, evden ve linkleri kaydettiğim tabletten uzağım. Linki atarım sonra.

anldmrsn33

Üye
Adı
Anıl
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bende leader işine yeni girdim kolay basit ve sağlam bir düğüm arıyorum albright yada mahin nasıl hocam sizce fikir verebilir misiniz ?
Sağlamlık açısından çok kıyaslanacak bir şey ikisi de çok sağlam düğümler ama bence FG Not daha kolay

anldmrsn33

Üye
Adı
Anıl
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif

anldmrsn33

Üye
Adı
Anıl
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu video da birşey dikkatimi çekti gayet akıcı ve güzel yapabilirim sadece genelde izlediğim fg knotlarda misina sabit durup ip ile örme işlemi yapılırken adam ipi sabit tutup misina ile dolama işlemini yapmıs ne farkı var acaba :)

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu video da birşey dikkatimi çekti gayet akıcı ve güzel yapabilirim sadece genelde izlediğim fg knotlarda misina sabit durup ip ile örme işlemi yapılırken adam ipi sabit tutup misina ile dolama işlemini yapmıs ne farkı var acaba :)
bu daha kolay , sağlamlık açısından fark yok