Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu jigler ve kamış nasıldır sizce?

Konu, 'Jigging (Vertikal Jigging) Jig İle Balık Avı Teknikleri' kısmında KEFALKIRAN tarafından paylaşıldı.

1. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Üye

Öncelikle jig işine yeni başlayacağımı belirtmek isterim. Hedeflediğim balıklar antenli mercan ve sinarit. Kısmetse avlanacağım bölge kuzey ege, edremit körfezi. altınoluk-küçükkuyu arası.

Sizce aşağıda fotoğrafını eklediğim jig sahteler ve kamış nasıldır? İşimi görür mü? Jigging konusunda deneyimli arkadaşlar cevap yazarlarsa memnun olurum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Barbaros_07

Barbaros_07 Yeni Üye

Selamlar abi ben o kamışı kullanıyorum gerçekten güzel ve hafifliği daha da güzel..Ben o kamışla 16 kiloluk akya(kuzu) balığı aldım makinamda banax extrem power 5000N . Ama sahteler için bir şey diyemem.

4. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Üye

merhaba. bizzat kamışı kullanan birinden yorum almam önemliydi. çok teşekkür ederim. artık gönül rahatlığıyla alabilirim. sağol.

5. fevzi

fevzi Yeni Üye

bende jigler hakkında bir yorum yapayım, ne de olsa kamışı kullanıcısı tarafından gerçek yorumunu almış; bu jigler kıyıdan jigging yapmak için uygun jigler, tekneden jigging yapmak için daha ağır jigler kullanman gerekiyor 100-200gr arası uygun olur, sana tavsiyem 100 gr ile başlayıp kolların alıştıkça jigleri ağırlaştırman....