Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BU KAMIŞA HANGI MAKINA

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında losttime35 tarafından paylaşıldı.

1. losttime35

losttime35 Yeni Üye

Remixon Hi Tech Hybrid Surf Kam 3,90 Metre - Remixon kam - Teleskopik kamlar - Olta kamlar - AVmarketi.com BU DÜŞÜNDÜĞÜM KAMIŞ

ÜSTATLAR BİLGİLERİNİZE İHTİYAÇ DUYUYORUZ...

BUNLARDA DUSUNDUĞUM MAKINALAR COK IYI OLMADIĞINI BILIYORUM AMA YORUMLARSANIZ NE ALABILIRIM HANGISI ISIME YARAR

1.)OKUMA BOXTER BXF65 MAKNE - Okuma makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com
    2.)REMIXON MEGA MRROR 6000 MAKNE - Remixon makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com
    OKUMANN MAKINASINDA 1 BU REMIXONDA 5 RULMAN VAR BU FIYAT FARKINN SEBEBINIDE MERAK EDIYORUM.

DENIZDE, KIYIDAN ATIŞ ICIN KULLANICAM YEM OLARAK BORU KURDU KULLANICAM 100GR ÜSTÜ KURŞUN ATICAM VE 0.30 0.35 GBI BIR MISINA SARMAYI DUSUNUYORUM.
    ÖNERİLERİNİZ VE YARDIMLARINIZ BEKLIYORUM...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Bir makina eğer isteklerinizi tatmin ediyor ve işe yarıyor ise fiyatına, markasına bakılmaksızın en iyi makina odur denebilir...

Bu kamışa 55, 60 veya 65'lik makina ya da küçük surf makinalar takılabilir kanaatimce...

Linkteki makinalar hakkında bir fikrim olmadığından tavsiyede bulunamıyacağım ancak makinanın servis ve parçasının bulunabilirliğine dikkat etmekte yarar var...

Bir de 0,35 monoflament kalın gibi geldi bana; kaliteli bir 0,28 veya 0,30 daha iyi olur kanaatimce; ancak avlağın şartları belki de 0,35 gerektirebilir...

4. losttime35

losttime35 Yeni Üye

o.35 şatım yok acemiyim hocam 0.30 sarsam daha mı ıyı olur buyuk balık alabılırmıyım....

5. furunotr

furunotr Aktif Üye

Kaliteli bir 0,30 monoflament ortalama 6-7 kg.lık bir ağırlık kaldırabilir; tecrübeli bir kullanıcı şartlara da bağlı olarak bu çapta bir misina ile 10-20 kg.lık balığı rahatça avlayabilir...