Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu kamışı kullanan var mı acaba çok acil görüşe ihtiyacı var

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Emriko tarafından paylaşıldı.

1. Emriko

Emriko Üye

Selam arkadaşlar bu kamışı almayı düşünüyorum nasıl bir kamis tir bogazda uzun atış li surf için rahat ve sağlam bir kamis mıdır.

Lineaeffe VX Surf 4,20m 250gr Olta Kamışı, Fiyatı 113,19 TL Özellikleri ve Yorumları

Birde sitelere bakıyorum bu yine aynı isimli ama rengi falan farkı bi model gordun.

Lineaeffe Vx 250Gr Atarlı Karbon Surf Kamış 420Cm Fiyatı

Bu iki kamis aynimidir. Aynı diil se hangisa daha iyidir çözemedim.

Birde bu kamisla birlikte lineaeffe ac casting, im casting, oystwr cast modelleri arasında kaldım ama bu kamışın kapalı boyunun diğerlerine göre daha kısa olması beni cezbetti açıkçası. Ne dersiniz vx alınır mı yoksa diğer yazdığım modeller daha mı iyidir. Acil yorumlarinizi bekliyorum. Teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TROFER

TROFER Aktif Üye

Ayni konuyu 2 defa acmissiniz ilgili arkadaslar cevap verirler lakin diger konuyu silebilirsiniz

4. CRD

CRD Aktif Üye

Selamlar.
    Bildiğim kadarıyla 170gr atarlı olan yeşil, 250 gr atarlı olan kırmızı.
    Bende 390 170 var memnunum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Emriko

Emriko Üye

Evet yanlışlıkla iki kere basmışım konu aça iki kere açılmış ama sanırım ben konuyu silemiyorum yönetici arkadaşlar siler artık

Bu vx kamışın sağlamlığı nasıldır sağlamlık ve esneme bakımından uzak atış için uygunmudur