Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Ryobi Makineyi Kullanan Varmı?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında ilkol35 tarafından paylaşıldı.

1. ilkol35

ilkol35 Yeni Üye

60 lık bir makine almak istiyorum.Nette aranırken Ryobi ECUSIMA 6000Vi makine gözüme çarptı.Sorf makine için fiyatı makul geldi.Acaba aranızda bu makineyi kullanan varmıdır?Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ilkol35

ilkol35 Yeni Üye

Tıh,Tıh,Tıh alooooo orda kimse varmıııııı??????

4. budun

budun Aktif Üye

abi illa cevaplayan olacaktır. ama malum bayram tatilini fırsat bilen foruma pek uğramıyor. bahsettiğin makineden bende yok, ama muadillerine göre gayet iyi ve uygun fiyatta. satıcı yorumlarına bakarsan kullananlar gayet memnun. rastgelsin..

5. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Ecusima 6000 ve 1000 bir surf makinesi değil fakat tam sarımlı bir makara atışta kolaylık sağlayacaktır yine de. Bu fiyata da Okuma-Ryobi-Shimano markalarında surf makaralı bir makine de malesef yok sanıyorum.

Ecusima serisinin hatta Ryobi'lerin misinanın geçtiği rulmanının zamanla gıcırdamasından başka bir sorunu olduğunu duymadım.

1-2 yıl öncesine kadar bu rulmanı bulmakta sıkıntı yaşanıyordu ama ithalatçısı artık bu parçayı elinde bulunduruyor ve ücretsiz olarak ihtiyacı olana veriyor diye yorumlar okuyorum.

Galata köprüsünde avlanan birçok avcıda bu makineyi görebilirsiniz. Lüfer, levrek ve iri kefalleri sorunsuz çekiyorlar ki ısrarla halen alıyorlar. Hatta Arctica ve Applause modelleri de tercih ediliyor. Shimano'da fiyatların eskiye göre daha makul olması ile Ecusima alanlar Exage ya da Nexave gibi makinelere de kayıyor. Onları da inceleyebilirsiniz.

6. erols

erols Üye

Ben yaklaşık 4 yıldır Ryobi ECUSIMA 8000Vi kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim...

7. kaan17

kaan17 Yeni Üye

yaklaşık 2 senedir ryobi ECUSIMA 6000 Vi kullanyorum bence on numara bi makina tavsiye edebilirim.saygılar

8. balıkçı pehlivan

balıkçı pehlivan Aktif Üye

yaklaşık 7 yıldır 6000 liğini ve 1 senedirde 8000 liğini kullanıyorum çok çok memnunum fiyatına göre harika makina birçok makinayı bozar yüzük te sorun çıkar artık yedeği var

9. Balıkçı35

Balıkçı35 Yeni Üye

Ben 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum , sizi yolda bırakmaz.

10. rapalacikral

rapalacikral Aktif Üye

at çek için
    150 - 170 gr kurşunlar
    uygun değil
    yemliyi bilmem
    at çek de aşırı yoruyor.
    akıntı - kurşun hele bir de balık gelirse.
    1 sarıkanatı bile zor alırsınız.

11. adalıreis

adalıreis Yeni Üye

ben kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadığım gibi son derecede memnunum irili ufaklı çok sayıda avım oldu ne gıcırdama oldu nede başka bir sorun bugün bir makina daha alacak olsam gider aynısından alırım fiyatı çok uygun internetteki uygun fiyatları not alın birde nerdesiniz bilmiyorum alacağınız yerde fiyat sorun derim, örneğin izmirde internetteki fiyatlardan daha uygun fiyata aldım, ryobi kamışla birlikte kullanıyorum