Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu sahteler sizce nasıl ?

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında says tarafından paylaşıldı.

1. says

says Aktif Üye

Merhaba değerli abilerim ,
    babam dün hediye olarak 5 adet sahte almış bana :) Sizce nasıl sahteler iş yaparlarmı hangisi hangi saatde daha olumlu sonuç verebilir :) ve levrek haricinde hangi balıkları avlayabilirim :) Lütfen iyi kötü değerli yorumlarınızı esirgemeyin benim için önemli

Tekirdağ Marmara Ereğlisin`de avlanacağım bu sahtelerle.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Nisan 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. says

says Aktif Üye

Değerli yorumlarınızı bekliyorum sanırım herkez işte :) okuyanlar fikirlerini yazarlarsa çok mutlu olurum .

4. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Bu aralar bahsettiğin yerde Lüfer denemeleri yapabilirsin.
    Yeni farkettim!
    Gagası uzunca olan sahteler dalan sahtelerdir. Sığı yerde avlanırsan takarsın.

5. says

says Aktif Üye

Yalnız Gürcan abi şöyle bir durum var ben şimdi avlanmayacağım Ankarada öğrenciyim yaz a inşallah :D Avlandığım bölgede baya bir derin takılma konusunda bir sıkntı olmayacaktır yorumunuz için teşekkür ederim

6. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Hepsi dalarlı sahteler keske bıkacta su üstü olsaymış.Bana kalırsa parçalı (joınted) tırsi model levrekte iş yapar gerçi bildiğimiz üzere balık varsa hepsi iş yapar umarım verimli olurlar hayırlı olsun.

7. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Sen bunlara artı olarak bir adet 10.5 cm x rap de ekle mavili olanlar marmarada işler başka renklere hiç bulaşma.

8. says

says Aktif Üye

Yorumlarınız için teşekkürler ne kadar daha çok yorum olursa o kadar iyi olucak benim için deneme imkanım olmadığı için şuan merak ediyorum çok :) Özellikle Furkan abi senin yorumun benim için önemliydi sende Marmara`da avlanan biri olarak sana özel mesaj atamıyorum bütçem pek fazla yok marmarada en iyi iş yapıcak muhakak almam gereken 3-4 tane sahte önerirmisin ? Birde bu sahtelerle levrek dışında HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS aylarında ne avlayabilirim . ? şimdiden teşekkürler

9. Theseus

Theseus Aktif Üye

Yeşil ve siyah sırtlı gümüş renkli sahteler daha iş yapar diğerlerine göre(8 cm 6 gr),hatta bunun karnını ojeyle kırmızıya boyayabilirsin.
    Tek dezavantaji fazla uzağa atılmaz.

10. says

says Aktif Üye

Fazla uzağa atmama gerek yok sanırsam iskeleden avlanıyorum zaten abartmak gibide olmasın tam emin olmayarak kıyıdan 100 Metre var galiba iskele :) 2 adet iskele yapıp birleştirmişler ucuca tam orta kısımda Mırmır kefal yemli avlar için balıkçılar oluyor en uzak yerde ise saat akşam 7-8 e kadar istavrit deniyorlar ondan sonra sabaha kadar levrek canlı zargana ve teke ile bugune kadar avlağımda rapala ile avlanan hiç görmedim ilk ben olucam :D bu yaz bakalım

11. trake

trake Aktif Üye

NATO iskelesi mi bu