Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu surf takımı sizce nasıl olur?

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında megahowa tarafından paylaşıldı.

1. megahowa

megahowa Üye

Beykoz'da çoğunlukla istavrit tutmak için bir olta seti alacağım. Acemiliğimi atacağım sürede kullanmak için beni yarı yolda bırakmayacak güzel bir set olsun istiyorum. Tecrübeli abilerimin önerilerini bekliyorum. Bütçe 300-400 lira civarı.

Ben forumdan bir abinin önerisi ve kendi araştırmalarımla bu makine ve kamışı beğendim.

CORMORAN MATCH MASTER FEEDER 6P | Cormoran | Surf Makinalar | Balk Av Malzemeleri| Olta Makinalar| Surf Makinalar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme

Lineaeffe Spider Surf 420cm 220gr Surf Olta Kam | Lineaeffe | Surf Kamlar | Balk Av Malzemeleri| Olta Kamlar| Surf Kamlar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme

Sizce nasıl olur? Başka ne önerebilirsiniz... Şimdiden çok teşekkür ederim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Eylül 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mizan

mizan Aktif Üye

Spider surf çapari ve yemli için vede acemiliğinizi atmak için bence on numara bi kamış. Zaten ileride rapala için sert bir oltada isteyeceksiniz ve lineaeffe kamışta elinizde bulunması gereken hafif yemli ve çaparide isinize yarıyacak iyi bir yedek kamış olur. Makine hakkında bi bilgim yok ama alternatif bir model olan ryobi ap power 8000 'i tavsiye edebilirim. 5.0.1 devirli bir turda 93 cm sarım özelliği ile hem rapalada hem çaparide vede palamutta kullanabileceğiniz iyi bir genel kullanım makinesidir. Bu iki ürünüde kullandım lineaeffe spider hala yedek kamış olarak bende mevcut. Ryobi makineyide başkabir makineye bütçe olsun diye sattım ama ondanda baya memnundum. Acizane fikrim yardımcı olabildiysem ne mutlu. Size şimdiden hayırlı avlar.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. megahowa

megahowa Üye

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Ryobi ap power 8000 çok iyi duruyor ama fiyat olarak beni aşıyor. 200 TL seviyelerinde bir makina alacağım daha sonra yükseltebilirim ama şuanki bütçem bu. Başka bir tavsiyeniz olabilir mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. diamond

diamond Aktif Üye

merhaba Değerli kardeşim ;

sana tavsiyem ap 8000 alacak parayı buluncaya kadar beklemen.
    bu malineden bende kullandım ve memnun kalmıştım sağlam bir makine ancak bakımlarını akasatmadan yapman gerekiyor.

şu anki fiyatı 270-300 tl civarı diye biliyorum. şimdi 200 tl alacağım makina kısa zaman zarfında seni tatmin etmeyecek ve tekrar masraf yapman gerekecek aldığın makinede elinde kalacak.

elimde bu durumda olan 5 makina var bunlara yaptığım masraf ile üst segment bir makinayı kolaylıkla alabilirdim.

selamlar.

6. megahowa

megahowa Üye

Abi çok teşekkür ederim öneriniz için. Tavsiyeninizi dinleyeceğim. Yanına da Lineaeffe Spider Surf 420cm 220gr almayı düşünüyorum uyumu sizce nasıl olur ve bu takıma önereceğiniz misina var mı. Genelde istavrit için kullanılacak. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Selamlar...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. diamond

diamond Aktif Üye

Önemli Değil,

iksi güzel bir takım olur bahsettiğin merada bu takımla rapala ile at-çekte kullanabileceğin bir takım . parçalı olarak düşünürsen okumanının uygun parçalı kamışları var atış erimi daha iyi onlarada bak istersen

misina olarak ben tüm takımlarımda ucuna şok yaparak ip misine kullanıyorum.

0.12 ipin ucuna 0,25 ip şok.