Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu takım iş yapar mı ?

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında bagwell34 tarafından paylaşıldı.

1. bagwell34

bagwell34 Üye

Merhabalar. Yeni bir takım sipariş ettim. Henüz yeniyim. levrek için aldım. ne kadar doğru yaptım bilmiyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

başlangıç için gayet güzel bir takım inşallah güzel avlar yaparsınız. Nerde av yapıyosunuz bunu da yazsaydınız. forumda sıcak fırsatlar bölümünde uygun fiyatlı sahteler mevcut veya ekleniyor burdan av yaptığınız meraya uygun sahteler takımınıza ekleyebilirsiniz.
    Mesela kıyıda olta atıyorsanız 1 2 su üstü sahtesi bulundurmanız gerekir.

4. bagwell34

bagwell34 Üye

teşekkürler.sağolun.. Deniz kıyısından at çek yapmayı düşünüyorum. Elimde strike pro ef 145 ( yanlış hatırlamıyorsam ) , rover 128 var. bu gelen sasuke üçüncü olacak. Youtube üzerinde sasuke ile ilgili bir sürü video var. Tutamayan yok gibi..

5. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

evet diğerleri de etkili sahteler. balığın oynak zamanlarını iyi tespit edebilirseniz tabi bunda hava ve gece gündüz etkileride olur birazda sabır ile forumda raporunuzu okuyabiliriz
    size tavsiyem hiç bıkmadan sonuç alana kadar denemeniz
    oysaki bir çok yeni başlayan spin sever arkadaşımız 1 2 denemeden sonra pes edip zar zor kaynak ayırıp yaptığı takımı satmak oluyo siz bu hataya düşmeyin.
    catana 4000 fc çok güzel bir makina bana göre güçlü de aynısını ben kullanıyorum inş sizde sıkıntı yaşamazsınız

Her Daim Rastgelsin :)

6. bagwell34

bagwell34 Üye

teşekkür ediyorumm. Ben de çabuk sıkılan biriyim. Daha takım elime gelmeden yaz aylarında levrek olmaz tarzında şeyler okudum :) yıkıldım.

catana 3000sfc ile 4000fc arasında cok kaldım. 4000 lik makine ağır gelir mi, kolum ağrır mı gibi sorularla cebelleşip dururken verdim gitti siparişi. Umarım sorun yaşamayız.

inş rastgelir :)

Musti.barut bunu beğendi.
  7. göcen

göcen Aktif Üye

shinano misina tek başına da güzel fakat ben de yeni başlarken alıp kullandım. yeni olduğum için de çok sahte kopardım. bence ortaa kalite bir ip alıp atın acemiliği. ipin parasını kopnayan sahteler ile çıkarırsınız merak etmeyin. ben şimdi shimano misinayı alta dolgu olarak kullanıyorum.

8. bagwell34

bagwell34 Üye

en korktuğum şey de bu.sahtelerimi seviyorum.. aldığım iki misina da uygun değil mi şimdi ? koparsa çok üzülürüm.

9. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

Levrekler her ne kadar göçebe olsada göç vermeyen meralarda mevcuttur bunlar yerel kolonilerdir o meraları yine o bölgenin tecrübeli balıkçıları bilir o aradaki dönemde levrek almak imkansız değil ama tekne bolca yakıt bolca zaman ve bolca sabır ister levrek sabırsız adamın işi değildir..

10. bagwell34

bagwell34 Üye

tekne şimdilik yok :) kıyıdan at-çek yapmayı düşünüyorum.

cihan drums bunu beğendi.
  11. bagwell34

bagwell34 Üye

bu videodaki gbi bağlasam nasıl olur ? altına birşeyler sarsam mı diye de düşünüyorum. spin için fluocarbon olanı mı kullanayım ?