Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu takımda kullanılan malzeme nedir

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında scorpion26 tarafından paylaşıldı.

1. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Aşağdaki videoda görülen kösteğin ana misinadan yan tarafta durmasını sağlayan malzemenin adı nedir? Burdaki av malzemesi dükkanlarında satılan birşey midir?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Sanırım bedenler için olan 3lü fırdöndü. Ama misinayı örerek dik kalmasını sağlamış geldi bana.

4. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Aksesuar açısından bizim pazar çok zayıf ne yazık ki. Bu malzeme bir tarafı uzun olan boncuklu, üçlü fırdöndüye benziyor, neyse ki bundan piyasada var. Çok derin sularda avlanmıyorsan bir artısı olmayacaktır ama.

5. fishing06

fishing06 Aktif Üye

Murat merhaba,
    Videoda olan malzemeyi webde araştırırken benzer başka bir malzeme buldum.
    Yapması çok basit bir malzeme.
    Cevap üzerinden fotoğraf ekleyemedim bu nedenle ekte firmanın satış linkini veriyorum, umarım sakıncası yoktur.
    Ayrıca daha da basit olarak sadece Hamdi Bey'in belirttiği şekilde 3'lü fırdöndü kullanarak da hazırlayabilirsin.

FLADEN PATERNOSTER 2 KSTEK, FLADEN PATERNOSTER 2 KSTEK, Avstanbul.com.tr, Kstekler

Rastgele...

6. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

evet bunun gibi ürünler var. Hamdi'lerin sitede daha iyileri de var. özellikle Savage'in uzun telli fırdöndüsü ile istediğin sonucu alabilirsin. Alta üste birer stoper ve işlem tamam. Biz eskiden kasa köstek bağı eklerdik bedene, sonra da misinayı örerek bedenden biraz açıkta kalmasını sağlardık.

7. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Yorumlarınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi 3 lü fırdöndü ilede hazırlanabilir ama bu bana daha çok T şeklinde bu iş için özel yapılmış bir malzeme gibi geliyor. Ayrıca misinanın yukarıdan aşağı doğru duruşuda çok enteresan. Bu tarz yemli avlanmada çok faydalı gibi göründü bana. En kısa zamanda benzer birşey yapmayı planlıyorum. Evdeki akvaryumda denerim artık. :)

8. KalamA

KalamA Daimi Üye