Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Tekne ve Imalatcisi hakkinda bir bilginiz varmi?

Konu, 'Tekne İle İlgili Genel Bilgiler' kısmında maceracı tarafından paylaşıldı.

1. maceracı

maceracı Yeni Üye

Her ne kadar Safter 5,00 m Kamarali Tekneyi cok begenmis olsam da, fiyatinin yüksekligi (12.800 TL) bakimindan alip almamakla kararsizim. Saftere alternatif olabilecek bir tekne bulabilirmiyim diye ararken denizpazari.com´da (Ilan No: 59836) Dag Yatcilik´tan 4.95 m yarim kamarali Balikci teknesine rastladim. 7.500 TL ile fiyati da bana oldukca cazip geldi. Fiyatinin uygunlugu ve aksesuar (paslanmazlar) yönünden de aralarinda fazla bir fark olmamasinin yanisira teknenin 4,95 lik uzunlugu ile vergiden de muaf olmasi ve bir de buna ek olarak teknenin nakli de sirket tarafindan karsilanmasi beni fazlasiyla etkiledi diyebilirim. Ayrica maximum yolcu kapasiteside 6 kisi ve maximum agirlik 800 kg olarak verilmis. Safter de ise yolcu sayisi max. 4 kisi ve agirlik 500 kg ise sinirlandirilmistir. Bu formda ki bazi arkadaslarin izlenimlerinden anladigim kadariyla piyasada pek cok tekne imalatcisinin olmasi rekabeti arttiriyor buda neticede teknelerin maliyetini düsürebilmek icin imalatcilari kaliteden ödün vermek durumunda birakabiliyor. Tabii bunun ceremesini de maalesef bizim gibi tüketiciler cekiyor. Her neyse lafi daha fazla uzatmadan siz balik sevdalilarindan ricam, Dag Yatcilik ve onlarin imal ettikleri tekneler hakkinda her hangi bir bilginiz varmi. Asagida ki linkler´den iki tekne de kiyaslanabilir.

SAFTER MARINE TEKNE
    Denizpazari.com | ikinci el tekne,Satlk Tekne,Satlk ahap yat,Gulet,Sürat teknesi,yelkenli, Deniz Pazar "Deniz Ticaretinin Yeni Merkezi",motor yat,ahap,fiber tekne,katamaran,bot,ime bot,gemi,jetski,ikinci el,sfr,ilanlar,satlk,kiralk,yolcu gemisi,hizme

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. maceracı

maceracı Yeni Üye

Beyler halen daha sizden bir yorum bekliyorum. beni unutmayin lütfen. Bizzat Dag yatcilik veya bunlarin imalati olan tekneler hakkinda tecrübesi olanlar, bu tecrübelerini lütfen benimle paylassinlar.