Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bu ürün alınırmı sizce

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında TROFER tarafından paylaşıldı.

1. TROFER

TROFER Aktif Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Bence güzel makine.Bir ara vardı ve kıyıdan kullanamadığım için yok fiyatına satmıştım,şimdi pişmanım.2.el olmasına rağmen temiz görünüyor..Sorunu yoksa alınabilir..

Makine üzerinde çizikler olabileği,kullanılıp iade edilmiş olabileceği,vitrin ürünü vs olabileceği belirtilmiş.Fakat sağlam olduğu söyleniyor..

4. TROFER

TROFER Aktif Üye

sağol erdal abi ben 30 yaşındayım emekli oldum saroza yereleşip tekne alıp sırtı avı yapmak istiyorum o yüzden çıkrık makine ve kamış bakıorum 100 lb ye kadar

5. inculy

inculy Aktif Üye

selam erdal abi. iyisindir inşallah. Abi anladığım kadarıyla sen ebayı kullanıyorsun. Ben balık bulucu almak istedim amazondan fakat 130 dolar kadar yollamıyorlar türkiyeye. ebayda da varmı aynı mevzu

6. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

İlana bakılırsa teknik olarak alınamaz görünüyor. Satıcı sadece Amerika içinde gönderiyor ürünü. Ama ikna edebilirseniz gönderebilir Türkiyeyede.
    Ürün güzel , 2. el olduğu belirtilmiş. Fiyatı daha da artacaktır. Yurtdışından 2. el alırken dikkatli olmak gerekir. Eğer aletin teknik bir arızası varsa geri göndermek vs. zor olur.
    Ayrıca satıcının yorumlara baktığımızda ufak bir sabıkasıda var görünüyor bu konuda.

7. TROFER

TROFER Aktif Üye

sağolasın birol uyarıların için hiç bakmadım inanın

geçen ahmet eşgi abimizin videosunu izledim sonra ona sordum abi dedim nasıl bir takım kullanıyorsun kendisi bana dediki 100 lb lik çıkrık kamış ve power pro ip kullan 100 kg a kadar balığı çekersin dedi

bende kendime bir çıkarık takımı dizmek istiyorum ama marka ve model vermediği için bakıyorum artık ne tarz bir şey alabilirim diye

8. O-M-M-G

O-M-M-G Aktif Üye

Eğer yaklaşık bir bütçe belirtebilirseniz,birkaç tavsiyede bulunabilirim...

9. TROFER

TROFER Aktif Üye

kamış çıkrık ve ip totalde 1000 lye kadar no 50 kg kadar balıkları rahat çekebilecek güçte bir takım olmalı

teşekkürler

10. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Selamlar Görkem.

Ben e-bay'ı kullanmıyorum ama balık bulucu konusunda yardımcı olmaya çalışırım.Benim aldığım ff'den 2 adet alınmış.Birini ben aldım diğeri Konyada bir arkadaşta ve kullanmıyormuş.Bir görüşeyim halen satıyorsa tavsiye ederim.

11. O-M-M-G

O-M-M-G Aktif Üye

Olta Makineleri| IKRIK OLTA MAKNELER | OMOTO KAM 900W IKRIK OLTA MAKNES
    Olta Kamlar| IKRIK OLTA KAMILARI | OKUMA OCEANIC 50-130 LBS IKRIK OLTA KAMII
    Olta Misinalar| DYNEMA P OLTA MSNALARI| PELIKAN RG OLTA MSNASI | 080 PELICAN BULL BOBN RG MSNA 1000M

Yukarıda linklerini verdiğim ürünler ile bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınızı görecek bir takım oluşturabilirsiniz.Fiyatlar sizi aldatmasın daha ucuza alma imkanınız var...