Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bu yemleri deneyen varmı

Konu, 'Tatlı Su Balık Avcılığında Kullanılan Yemler' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

http://www.avmarketi.com/asp/product/14401/DONER-KASIK-SETI-6P
    bu spiner kaşıkları deneyeniniz varmı malumunuz olduğum coğrafya itibarı ile kırmızı alalara çok yakınım :cool: bu sebepten öğleden sonra veya çok güneşli havalarda netice verecek yeni yem arayışındayım tecrübeli abilerime duyurulur

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Merhaba arkadaşım.
    Kayseri' deki avlaklarda deneyimlerime istinaden söylemem gerekirse;(tutulan balık gökkuşağı ala ve turna) bu tip döner kaşıklarda iğneye takılan tüy balığın ilgisini azaltıyor ve aksiyonu etkiliyor. Ben genelde bu tip kaşıklarda Mepps Aglia/Aglia brite ve Black fury modellerini tercih ediyorum. Renk ve boyut tercihimi de hava durumundan ziyade suyun berraklığına ve bölgede bulunan böceklerin rengine göre yapıyorum. Tabi farklı model ve markaları da avlağın durumuna göre denemekte fayda var.
    Selamlar.

4. oltacı hasan

oltacı hasan Yeni Üye

Değerli Arkadaş,
    Söylediğin kaşıkları genelde kapalı havalarda ve sabah erken ve akşam üzeri kullanırsanız verim alırsınız.açık havalarda genelde kırmızı sarı,kırmızı beyaz ve gümüş renk kullanırsanız
    sanırım verimli olur.
    ben alabalık avında meps,dam,alba nın kaşıklarını tercih ediyorum ,diğerlerine göre dönüşü daha iyi.
    Rasgele,